کسب رتبه اول چالش ۴۵ ثانیه ای روز المپیک توسط کیخا

به منظور گرامیداشت روز المپیک، در فراخوانی، ورزشکاران را به چالشی ۴۵ ثانیه‌ای دعوت کرد که در این چالش شرکت کنندگان می‌بایست سه حرکت شنا، لانج پرشی و برپی را در مدت ۱۵ ثانیه متوالی بر اساس دستورالعمل انجام می‌دادند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک نفرات شرکت کننده در این چالش، پس از ضبط اجرای حرکات، تصاویر را به نشانی الکترونیک کمیته ملی المپیک در شبکه‌های اجتماعی ارسال کردند.

در این چالش ۷۴۱ ورزشکار شامل ۱۴۷ زن و ۵۹۴ مرد از استان‌های قم، تهران، سمنان، فارس، کرمانشاه، البرز، کهکیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی، لرستان، خراسان شمالی، اصفهان، مرکزی، کردستان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، زنجان، مازندران، گیلان، قزوین، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، بوشهر و چهارمحال و بختیاری شرکت کردند.

بر اساس این گزارش، پس از بررسی آثار و داوری فیلم‌ها توسط کارشناسان فنی کمیته ملی المپیک نفرات برگزیده از میان شرکت کنندگان در چالش روز المپیک به شرح زیر مشخص شد:

در رده سنی بزرگسالان مردان
۱- سعید رضا کیخواه
۲- محمد جوادی
۳- سینا نجفی

دررده سنی جوانان و نوجوانان پسران
۱- حسین یوسفیان
۲-مهدی عرب زاده
۳- امین توکلی نسب

در رده سنی جوانان و نوجوانان دختران
۱- الهه یخکشی
۲- فائزه روناسی
۳- عاطفه احمدی

همچنین در بخشی ویژه از آقای «لیاقت علی سرداری مهر آبادی» متولد سال ۱۳۲۹ که از پیشکسوتان شرکت کننده در چالش بود و حرکات را بطور صحیح انجام داد نیز تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:
ساختمان جدید کمیته بین‌المللی المپیک در روز المپیک افتتاح خواهد شد
برگزاری مراسم اهدای مدال و کاپ به موزه المپیک در روز دوشنبه