جدال حساس نمایندگان آمل و سیرجان در هفته دوم لیگ برتر


هفته دوم لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه با هفت دیدار پیگیری خواهد شد که دیدار دو تیم لبنیات هراز آمل و فولاد سیرجان از بازی‌های مهم و حساس این هفته است.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،  به نقل ازروابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، روز چهارشنبه هفته جاری با هفت دیدار در شهرهای رامسر، ارومیه، اردکان، یزد، مریوان، تهران و آمل پیگیری خواهد شد.

تیم لبنیات هراز که نخستین دوره حضور خود در لیگ برتر را تجربه می‌کند، این هفته در سالن پیامبر اعظم (ص) آمل میزبان فولاد سیرجان است. این مسابقه از آن جهت اهمیت دارد که دو تیم با سه امتیاز از یک برد، در رتبه‌های دوم و سوم جدول قرار دارند و تیم بازنده این هفته قطعاً جایگاه خود را از دست خواهد داد و سقوط چند پله‌ای در جدول را تجربه می‌کند.

در دیگر دیدار مهم این هفته، تیم شهرداری ارومیه صدرنشین این رقابت‌ها در یزد به مصاف شهداب می‌رود و برای حفظ جایگاه صدرنشینی خود، محکوم به شکست میزبان است، اما شکست یزدی‌ها در سالن امام علی (ع) کار آسانی برای شاگردان پیمان اکبری سرمربی شهرداری ارومیه نخواهد بود.

تیم شهروند اراک که در هفته نخست این رقابت‌ها استراحت داشت، این هفته در نخستین مسابقه خود در لیگ برتر میهمان هورسان رامسر است و جدال این تیم‌ها نیز جذابیت خاص خود را دارد.

تیم شهرداری قزوین در هفته دوم لیگ برتر استراحت دارد.

برنامه کامل هفته دوم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

رامسر، ساعت ۱۶، سالن شهید صدرسادات

هورسان رامسر – شهروند اراک

ارومیه، ساعت ۱۶، سالن غدیر

آذرباتری ارومیه – شهرداری ورامین

اردکان، ساعت ۱۶، سالن آیت‌الله خاتمی

خاتم اردکان – سایپا تهران

یزد، ساعت ۱۶، سالن امام علی (ع)

شهداب یزد – شهرداری ارومیه

مریوان، ساعت ۱۶، سالن زاگرس

راه‌یاب ملل کردستان – فولاد مبارکه سپاهان

تهران، ساعت ۱۶، سالن ساپکو

پیکان تهران – شهرداری گنبد

آمل، ساعت ۱۷، سالن پیامبر اعظم (ص)

لبنیات هراز آمل – فولاد سیرجان

بیشتر بخوانید :درخشش عبادی پور در آغاز فصل جدید لیگ والیبال لهستان
برنامه دور رفت لیگ برتر والیبال اعلام شد

انتهای پیام/