تخلفات علی کریمی، بند بند قراردادش با استقلال را لرزاند!

با وجود تخلف علنی هافبک استقلال برای غیبت در لیگ قهرمانان آسیا،‌ آیا استقلال می تواند علی کریمی را محروم کند؟

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، با پایان مسابقات لیگ برتر و جام حذفی 5 بازیکن تیم استقلال در تمرینات این تیم حضور پیدا نکرده و به دلیل آنکه قرادادشان به پایان رسید از حضور در برنامه های تاکتیکی آبی پوشان خودداری کردند.  البته 4 بازیکن مثل دانشگر، اسماعیلی، چشمی، باقری بعد از چند روز غیبت بعد از توافق با مدیران این باشگاه قرارداد خود را تمدید کرده و بلافاصله با این تیم راهی دوحه شدند اما در این بین علی کریمی تنها بازیکنی بود که مدعی شد قصد ترک استقلال را دارد و فصل آینده در این تیم حضور نخواهد داشت.

قرارداد کریمی با استقلال تا پایان فصل!!

این بازیکن در شرایطی پیش از پایان قرارداد موضع رسمی اش را اعلام کرد که در قراردادی که در ابتدای فصل به امضا رساند بندی وجود دارد که تا پایان قرارداد به آن پایبند باشد. در این بند از قرارداد کریمی آمده است: این قرارداد از تاریخ 98/5/6 تا پایان فصل مسابقاتی 1398-1399 به مدت یک فصل از تاریخ شروع تا تاریخ خاتمه قرارداد معتبر است و احترام به طرفین لازم الاجرا است و تمدید مجدد آن منوط به توافق فی ما بین و بلامانع است.
بدیهی است در صورتی که حضور باشگاه در مسابقاتی که در آن شرکت دارد به بعد از پایان مدت این قرارداد گسترش یابد بازیکن موظف به حضور تا پایان مسابقات مذکور می باشد.

کریمی رسما زیر قرارداد زده است

نکته دیگر در قرارداد کریمی این است که وی حق ندارد تا زمانی که با باشگاه استقلال قرارداد دارد با باشگاه دیگری مذاکره کند اما این بازیکن رسما اعلام کرده فصل آینده در خارج از ایران بازی می کند و این نشان می دهد مذاکرات وی از پیش صورت گرفته است.
در این قسمت از قرارداد کریمی که به امضای این بازیکن رسیده ذکر شده که اگر مسابقاتی بعد از پایان این قرارداد برگزار شود کریمی موظف است در آن حضور پیدا کند. حال سوال اینجا است که چگونه یک بازیکن حرفه ای و ملی پوش حتی به قراردادی که خودش آن را امضا کرده است پایبند نیست؟

منبع: فارس

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:
لژیونر شدن علی کریمی در گرو ناکامی استقلال در لیگ قهرمانان!
معاون استقلال: علی کریمی گفته من را نمی شناسد؛ من هم او را نمی شناسم!
کریمی از استقلال چقدر می‌خواهد؟
اگر علی کریمی تمدید کند،‌ اشکان دژاگه به استقلال می آید!