رسول پناه: پرسپولیس، پاسخ رفتار تبعیض آمیز AFC بین ایران و عربستان را در زمین می دهد

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا فقط دنبال جلب رضایت سعودی‌ها است وی گل محمدی و شاگردانش جواب دندان‌شکنی در مستطیل سبز به کارشکنی‌ها خواهند داد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، مهدی رسول پناه، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تهران اظهار داشت: متأسفانه شرایط خوبی برای نمایندگان کشورمان در قطر مهیا نیست و هر چهار نماینده ایران به همراه الشرطه عراق و پاختاکور ازبکستان در یک هتل اقامت دارند. هتلی کوچک که امکانات خوبی نداشته و نمی‌تواند میزبان خوبی برای 6 تیم باشگاهی آسیا به ویژه درج جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بحران کرونا باشد. کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از این قرار بود هتل فوق لوکس و مجهز ازدان دوحه را در اختیار نمایندگان ایران برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2020 قرار دهد ولی به صورت غیرمنتظره این هتل 5 ستاره میزبان ایرانی‌ها نشد بلکه هتل دوسیت دوحه پذیرای آنهاست.

محرومیت پرتماشاگرترین تیم قاره آسیا از دیدن بازی پرسپولیس!

این در حالی‌ است که AFC برای رضایت سعودی‌ها حاضر شد دو هتل مجزا در اختیار 4 نماینده عربستان در لیگ قهرمانان آسیا قرار دهد. به نظر هم نمی‌رسد این اتفاقات سهوی باشد چرا که چنین رفتارهایی ازسوی AFC مسبوق به سابقه است. اصلا خوب نیست که AFC هر رفتار تبعیض‌آمیزی که دوست دارد در قبال نمایندگان فوتبال ایران انجام دهد و متولیان فوتبال ایران فقط تماشا کنند. در دورانی که تماشاگران به عنوان سرمایه‌های اصلی فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا از حضور در استادیوم‌های ورزشی محروم هستند، کنفدراسیون فوتبال آسیا بینندگان تلویزیونی پرسپولیس، پرتماشاگرترین تیم قاره آسیا را نیز محروم کرده است.
با وجود همه رفتارهای تبعیض آمیز و میزبانی نامناسب، باشگاه پرسپولیس به کادرفنی و بازیکنان غیرتمند خود اعتماد و ایمان دارد. شکی نداریم یحیی گل محمدی و شاگردانش بی توجه به اقدامات کنفدراسیون فوتبال آسیا امشب (سه شنبه شب) با همت و غیرت ایرانی به مصاف حریف سعودی رفته و جواب دندان‌شکنی به این کارشکنی‌ها خواهند داد.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:
شوک به مهاجم پرسپولیس/ العربی ترابی را نیامده پس فرستاد!!!
محل بازی پرسپولیس و التعاون در لیگ قهرمانان/ اجوکیشن سیتی میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ + عکس
خوش‌شانسی برای پرسپولیس؛ التعاون با شش ماه قبل زمین تا آسمان تفاوت دارد!
گل محمدی: شک نکنید پنجمین قهرمانی پرسپولیس را کسب می کنیم
پیوس: علیپور و ترابی بودند اما پرسپولیس آل کثیر و رمضانی را دارد
استقلال و پرسپولیس در خطر حذف از لیگ های داخل کشور توسط AFC
پخش زنده بازی تیم های پرسپولیس و التعاون امروز سه شنبه ۲۵ شهریور + ترکیب احتمالی