آل‌کثیر: عاشق جو پرسپولیس شدم

بازیکن پرسپولیس گفت: بازی‌های آسیایی، سختی خاص خودش را دارد و به همین دلیل باید خیلی باهوش بازی کنیم، چون فرصتی برای اشتباه وجود ندارد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،عیسی آل کثیر بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شکر همه چیز عالی است و تمرینات خوبی را طی روز‌های اخیر پشت‌سر گذاشتیم و آماده‌ایم تا یک نمایش خوب مقابل نماینده عربستان داشته باشیم. فقط گرمای زیاد هوا در قطر کمی کار را سخت می‌کند که آن هم مشکل بزرگی نیست. امیدوارم بتوانیم با یک برد خوب دل هواداران میلیونی پرسپولیس را شاد کنیم. خودم هم آمادگی خوبی دارم و اگر کادر فنی صلاح بداند با جان و دل برای پرسپولیس بازی می‌کنم. بازی‌های آسیایی، سختی خاص خودش را دارد و به همین دلیل باید خیلی باهوش بازی کنیم، چون فرصتی برای اشتباه وجود ندارد. به همین خاطر با تمام قوا و با تمرکز کامل مقابل التعاون قرار می‌گیریم تا دست پر از زمین خارج شویم.

وی افزود : ما کادر بسیار خوبی داریم و به لحاظ فنی و اخلاقی سطح بسیار بالایی دارند. آقایحیی که آنقدر بزرگ است که نیازی به تعریف‌های من ندارد ولی در مجموع کار کردن با او بسیار لذت‌بخش و شیرین است.جو پرسپولیس واقعاً عالی است و من عاشق جو پرسپولیس شدم. در تیم ما رفاقت و همدلی حرف اول را می‌زند و من به شخصه خیلی خوشحالم عضوی از این تیم بزرگ هستم و کنار بهترین‌های ایران بازی می‌کنم. همه می‌دانند چقدر پرسپولیس را از بچگی دوست داشتم و با افتخار الان پیراهن این تیم را می‌پوشم.

انتهای پیام/

بیشتربخوانید:
پیوس: علیپور و ترابی بودند اما پرسپولیس آل کثیر و رمضانی را دارد
تمرین ۱۳ نفره امروز پرسپولیس با حضور پهلوان، آل کثیر و آقایی
عیسی آل کثیر دروغگو از آب درآمد!