چرا به استقلال در لیگ قهرمانان باید امیدوار بود؟

تیم فوتبال استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیا با لغو دیدار هایش مقابل تیم فوتبال الوحده امارات فاصله زیادی با بازی بعدی خود دارد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،فرصت بیشتر تمرین بیشتر!
استقلال باید طبق برنامه شب گذشته و پنجشنبه پیش رو برابر الوحده امارات به میدان می رفت اما با کنار رفتن الوحده از بازی ها حالا استقلال این فرصت را دارد تا برای دیدار مهم برابر الشرطه عراق که یکشنبه 30 شهریور برگزار می شود آماده شود.

حفظ حداکثری نفرات
مدیران استقلال موفق شدند در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خود را حفظ کنند و تنها بازیکنی که هنوز قرارداد خود را با استقلالی ها تمدید نکرده، علی کریمی است. استقلال در چند روز گذشته در تهران و قطر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و هماهنگی بازیکنان استقلال که در لیگ نوزدهم کنار یکدیگر بازی کرده اند می تواند امید بخش باشد و این در حالیست که شنیده می شود ممکن است علی کریمی به قطر سفر کند و استقلال را در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.

اضافه شدن شجاعیان به تیم
شجاعیان در چند فصل اخیر نمایش خوبی در ترکیب استقلال داشته است اما مصدومیت های سنگین او را دچار مشکل کرده است. حالا شجاعیان بعد از بازگشت به تمرینات و اضافه شدن نامش به لیست استقلال این شانس را دارد تا در بازی های لیگ قهرمانان آسیا کمک حال آبی ها باشد و بازگشت درخشانی به مستطیل سبز داشته باشد.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:
اریکسون ایرانی سرمربی نهایی استقلال می شود
باشگاه استقلال: قانون اجازه نمی دهد استراماچونی را برگردانیم
متین کریم زاده: قائدی گفت بیا استقلال،موفق می شویم