خداحافظی گرت بيل از رئال مادريد

نشریات چاپ مادرید جدایی احتمالی گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید را پوشش داده اند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، به نظر می رسد دوران کابوس وار گرت بیل در رئال مادرید بالاخره رو به پایان است و اگر مانند سال گذشته همه چیز در لحظه آخر منتفی نشود، این بازیکن پرحاشیه به زودی لباس تاتنهام را بر تن خواهد کرد. ماه های آخر حضور گرت بیل در برنابئو بسیار جنجالی سپری شد و این بازیکن معمولا نیمکت نشین و حتی سکونشین بود. حالا دو نشریه مارکا و آ.اس در خصوص آخرین وضعیت گرت بیل توضیحاتی ارائه داده اند.

نشریه مارکا با انتشار تصویری از زین الدین زیدان و گرت بیل مدعی شد سرمربی فرانسوی بالاخره به خواسته اش رسید. گرت بیل و توماس رگیلون به زودی راهی تاتنهام خواهند شد و فاصله ای تا توافق نهایی برای بسته شدن قرارداد باقی نمانده است.

رئال مادرید از باشگاه انگلیسی خواسته تمام دستمزد گرت بیل را پرداخت کند، اما آنها تنها حاضر به پرداخت 50 درصد از حقوق هنگفت ستاره ولزی شده اند.

نشریه آ.اس نیز تصویری جالب از گرت بیل را روی صفحه یک خود قرار داده و از تیتر “بای بیل” استفاده کرده است این نشریه همچنین به تمایل تاتنهام به پرداخت تنها نیمی از دستمزد گرت بیل پرداخته و مصاحبه ژوزه مورینیو در مورد تمایل به خرید این بازیکن از زمان حضور در رئال مادرید را نیز پوشش داده است.

انتهای پيام/