نبرد سرنوشت ساز شاگردان یحیی با تیم چغر عربستانی

بعد از برد شیرین دو روز قبل مقابل التعاون حالا بازی برگشت در فاصله کمتر از ۷۲ ساعت برگزار خواهد شد.

◾️مسابقه ای که برای پرسپولیس بسیار سرنوشت ساز است و با کسب ۳ امتیاز به رده اول یا دوم صعود خواهند کرد
اگرچه عربستانی ها با تغییر مربی با شوک روبرو شده اند و ممکن است در بازی امشب انگیزه های بالایی داشته باشند اما به نظر میرسد شانس پرسپولیس برای پیروزی بسیار بیشتر باشد.
برد بازی رفت باعث افزایش روحیه سرخها شده و حالا آنها در تلاش برای دبل کردن التعاون هستند و حرفهای مربی پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از بازی نیز به خوبی موید این است که سرخها انگیزه بالایی دارند.

🔸در جدول التعاون کماکان با ۶ امتیاز در صدر قرار داد اما شکست دربازی امشب آنها را احتمالا از جمع دو تیم برتر خارج خواهد کرد

🔸بنابراین التعاون که در بازی سه روز قبل محتاطانه کار را دنبال میکرد و سعی در کسب تساوی داشت ، در بازی امشب هجومی تر کار خواهد کرد و این خبر خوبی برای “سرعتی ها”ی پرسپولیس است تا با استفاده از فضاهای خالی به این تیم ضربه بزنند.

🔸سدریک آمیسی هافبک جنگنده و کاربلد این تیم در کنار میشل دوک مهاجم استرالیایی، دو بازیکن خطرناک التعاون هستند که بازهم در ترکیب قرار خواهند گرفت و حواس مدافعان پرسپولیس باید به آنها باشد.

🔺در این سمت پرسپولیس قرار دارد که به دنبال ۳ امتیاز و بالابردن شانس صعود از گروه است. شاگردان یحیی به خوبی میدانند که باخت و حتی مساوی کارشان را با اما و اگر روبرو خواهد کرد بنابراین باید با هوشیاری بالاتری در زمین حاضر شوند و با استفاده از نقاط ضعف التعاون به این تیم ضربه بزنند.

🔺حامد لک‌ با درخشش در بازی رفت باز هم گزینه اول یحیی برای قرار گرفتن در ترکیب است. در سمت راست کماکان نعمتی به بازی گرفته خواهد شد و آقایی هم‌ در سمت چپ به میدان خواهد رفت.

🔺اگر یحیی تصمیم به بازی دادن به سیدجلال حسینی نگرفته باشد باز هم شاهد زوج کنعانی و شجاع در قلب خط دفاعی خواهیم بود .

🔺در خط میانی هم اوضاع به همین شکل است و احتمال اینکه تغییری اتفاق بیفتد کم است . مگر اینکه عالیشاه جایگزین پهلوان شود.

🔺درغیر اینصورت پهلوان در کنار سرلک_نوراللهی و بشار رسن ۴ مرد خط میانی خواهند بود امیری و آل کثیر زوج خط حمله را تشکیل خواهند داد.

🔴ترکیب احتمالی پرسپولیس:
لک،آقایی،خلیل زاده،کنعانی زادگان،نعمتی،سرلک،نوراللهی،رسن،پهلوان ،امیری،آل کثیر

🟡ترکیب احتمالی:کاسیو دوس آنخوس،احمد حسن عسیری،آزودو دوسانتوس،عمر برناوی،حسن کادس،سدریک آمیسی،صدیق ال موسی،احمد منداش،عبدالله السوات،ابراهیم السهلاوی،توماس دوک

🏆هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا
⚽️ پرسپولیس ایران- التعاون عربستان
🗓 جمعه 28 شهریور
⏰ ساعت 22:30