گزارش AFC از برد پرسپولیس مقابل الشارجه امارات

پرسپولیس پس از صعود به مرحله نیمه نهایی در سال ۲۰۱۷ و فینال در سال ۲۰۱۸ ، برای سومین بار در چهار سال گذشته به مرحله حذفی رسید.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،شجاع خلیل زاده در عرض دو دقیقه پرسپولیس را پیش انداخت. عیسی آل کثیر و وحید امیری نیز در ۵ دقیقه پایانی نیمه اول گل‌های خود را به گل شجاع اضافه کردند و در نیمه دوم نیز گل مهدی عبدی برای چهارمین بار درون دروازه شارجه قرار گرفت تا نماینده فوتبال ایران به عنوان صدرنشین گروه C به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

تیمی که با چینش سرمربی خود توانست به این پیروزی برسد. یحیی گل محمدی در خصوص این پیروزی گفت: یک مسابقه واقعا مهم برای ما بود و مهم این بود که زود گل بزنیم. می خواستیم قدرتمندانه شروع کنیم و بعد از گل همه چیز کمی راحت تر بود اما فشار را کم نکردیم؛ ادامه دادیم و خوشبختانه به گل های بعدی رسیدیم.

پرسپولیس با برد ارزشمند خود مقابل الشارجه امارات به همراه التعاون عربستان به مرحله بعدی صعود کرد. این تیم باید دیدار مهمی را مقابل السد قطر در مرحله یک هشتم بازی کند.

پرسپولیس پس از صعود به مرحله نیمه نهایی در سال ۲۰۱۷ و فینال در سال ۲۰۱۸ ، برای سومین بار در چهار سال گذشته به مرحله حذفی رسید.

بیشتر بخوانید:
استادالدوحه:پرسپولیس بردی بزرگ کسب کرد
نعمتی: پرسپولیس الشارجه را به خوبی آنالیز کرده بود/ امیدوارم به فینال برسیم
حریفان استقلال و پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی مشخص شدند

انتهای پیام /