مجمع عمومی فدراسیون جهانی تکواندو برگزار می‌شود

مجمع عمومی فدراسیون جهانی تکواندو روز ۱۵ مهر به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و در خصوص انجام رقابت‌های فینال گرندپری ۲۰۲۰ و گرنداِسلم تصمیم‌گیری خواهد شد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،از فدراسیون تکواندو، طبق اعلام قبلی سایت فدراسیون جهانی تکواندو مجمع عمومی این فدراسیون در تاریخ ۱۵ مهرماه (۶ اکتبر) به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

پیش از این قرار بود این مجمع در تاریخ ۲۲ مهرماه (۱۳ اکتبر) و قبل از مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۲۰ به میزبانی “صوفیه” بلغارستان انجام شود اما با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان شورای اجرایی فدراسیون جهانی در تاریخ ۱۰ آگوست تصمیم گرفت مسابقات جهانی نوجوانان لغو گردد و این مجمع نیز به‌صورت ویدئو کنفرانس پیگیری شود.

با توجه به اهمیتی که فدراسیون جهانی تکواندو به تعادل و توازن جنسیتی می‌دهند در این جلسه یک ورزشکار مرد و زن از هر فدراسیون عضو حضور پیدا می‌کنند و همچنین ” فرانچسکو ریچی بیتیرئیس انجمن بین‌المللی بازی‌های المپیک نیز به‌عنوان میهمان افتخاری حضور دارند تا گزارش این انجمن را ارائه دهد.

در این مجمع نتایج رأی‌گیری الکترونیکی در مورد مصوبات و اصلاحات در قوانین و مقررات مطرح می‌شود؛ با توجه به اینکه مجمع عمومی در حال برگزاری است، تمامی پیشنهادهای مربوط به تغییر قوانین از قبل برای بررسی و تصویب، ارائه شده است در ادامه نیز نتایج به‌روز رسانی آموزش‌های آنلاین جهانی تکواندو و پارا تکواندو نیز به اشتراک گذاشته خواهد شد.

همچنین در رابطه با پروتکل‌های بهداشتی ارائه شده توسط کمیته پزشکی فدراسیون جهانی تکواندو به‌منظور بازگشت ایمن تکواندوکاران به تمرین و برگزاری مسابقات نیز صحبت خواهد شد.

جلسه شورای اجرایی فدراسیون جهانی یک روز قبل از مجمع عمومی برگزار می‌شود و در خصوص برگزاری رقابت‌های فینال گرندپری ۲۰۲۰ و گرنداِسلم به بحث و تبادل‌نظر پرداخته خواهد شد. گزارش سالانه و تغییرات قوانین در مجمع ارائه می‌شود.

بیشتر بخوانید :
لیگ‌های تکواندو با تعداد تیم‌های محدود برگزار می شود
7 مهرماه، آخرین مهلت پیش ثبت نام در لیگ‌های تکواندو نوجوانان و بزرگسالان
لیگ تکواندو در انتظار مجوز ستاد کرونا

انتهای پیام /