شجاع خلیل زاده در نظرسنجی AFC درباره مدافع تاثیرگذار لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ + لینک

شجاع خلیل زاده در نظرسنجی AFC درباره مدافع تاثیرگذار لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ جزو کاندیدا قرار گرفت.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا یک روز مانده به برگزاری مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منظقه غرب به معرفی 4 مدافع در این مرحله پرداخت که می توانند برای تیمهایشان تاثیرگذار باشند. شجاع خلیل زاده، مدافع پرسپولیس جزو 4 مدافع تاثیرگذار این مرحله قرار گرفت.

در این گزارش آمده است:

 با وجود رسیدن سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس به اواخر دهه 30 سالگی، خلیل زاده در طول یک سال گذشته به عنوان مدافع قابل اعتماد پرسپولیس شناخته شده است. تاثیرگذاری او تنها در خط دفاع نیست بلکه با به ثمر رساندن گل های مهم در خط حمله هم نقش آفرینی می کند.

در لیگ قهرمانان آسیا 2019 ، خلیل زاده دو بار برای پرسپولیس گلزنی کرد. هر دو در برابر الاهلی سعودی بود. گل قیچی برگردان خلیل زاده در هفته سوم از یادها نرفته است. این گل توسط هواداران به عنوان بهترین گل مرحله گروهی انتخاب شد. در رقابت های امسال مدافع 31 ساله تعداد گل هایش را به عدد 2 رسانده است. او در هفته سوم لیگ قهرمانان مقابل التعاون گلزنی کرد. همچنین در هفته ششم در پیروزی 4 بر صفر مقابل شارجه امارات اولین گل را به ثمر رساند.

خلیل زاده یکی از دو بازیکنی است که تاکنون 630 دقیقه مسابقات را در کنار جلال الدین مشاریپوف از پاختاکور بازی کرده است. این مدافع در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 بیشتر از هر بازیکن دیگری در بین چهار باشگاه باقیمانده ضربه سر زده(13 بار) است.

هواداران فوتبال می توانند برای رای دادن به مدافع پرسپولیس به (اینجا) کلیک کنند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:
پاداش پیروزی پرسپولیسی مقابل السد واریز شد
گلر سابق پرسپولیس: پاختاکور و سرخپوشان شانس برابری دارند
افاضلی: پاختاکور در کار گروهی بسیار قوی است/ پرسپولیس شانس برد دارد
آل‌کثیر: برای پرسپولیس غیرممکن وجود ندارد
کارشناس قطری: پاختاکور قوی تراز پرسپولیس است
درآمد 510 هزار دلاری باشگاه پرسپولیس تا یک‌چهارم