مدیرروستا: سعید واسعی ۷ درصد هم به پیکان بدهکار است!

مدیر تیم فوتبال پیکان گفت: بهتر است واسعی به طریق درست و حرفه ای از پیکان که سهم زیادی در رشد او داشته است جدا شود.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، علی‌اصغر مدیرروستا، مدیر تیم فوتبال پیکان درباره فسخ قرارداد سعید واسعی توضیح داد: در خبرها دیدم واسعی یک استوری گذاشته و با استناد به قوانین فیفا،  فسخ یک طرفه اش را قانونی دانسته است. بله این بندی که مورد اشاره او است را ما هم می‌دانیم و کاملا درست است اما این بازیکن طلبی از باشگاه پیکان ندارد که بتواند از آن بند برای فسخ استفاده کند. در قرارداد سعید واسعی بندی وجود دارد که در آن نوشته شده است در صورتی که  تیم در سه یا چهار بازی پشت سر هم شکست بخورد،‌ ٣٠ درصد از قرارداد او کاسته می‌شود که این اتفاق افتاده است و از آنجایی که واسعی ۷۷ درصد از قرارداد خود را دریافت کرده،‌ الان هفت درصد نیز به باشگاه پیکان بدهکار می شود و به همین دلیل نمی‌تواند با استناد به آن بند قراردادش را فسخ کند. 

باشگاهی که تمایل به جذب واسعی دارد بیاید بند قرارداد را ببیند

وی ادامه داد: هر باشگاهی که تمایل به عقد قرارداد با واسعی دارد، ضمن آنکه تنها از طریق باشگاه پیکان باید مذاکرات خود را دنبال کند، می تواند این بند از قرارداد او را نیز ببیند. باشگاه پیکان تمایلی به بازگو کردن مسائل درون خانوادگی‌اش در رسانه ها ندارد،‌ اما گاهی به ناچار توضیحی در مورد برخی مسائل لازم است. ما با سعید واسعی هیچ مشکلی نداریم و امیدواریم با مشورت گرفتن از افراد باتجربه که صلاح خود او را بخواهند بتواند به بالاترین جایگاه ها در فوتبال دست پیدا کند و در همینجا نیز باز از او میخواهم به باشگاه آمده تا حضوری با هم گفتگو کنیم.

مدیرروستا افزود: سعید واسعی با اینکه یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد اما به هر دلیل تمایلی به ماندن در تیم ندارد. ما هم نمی‌خواهیم مانع جدا شدن او از باشگاه پیکان بشویم، ‌اما بهتر است به طریق درست و حرفه ای از پیکان که سهم زیادی در رشد او داشته است جدا شود و قطعا همکاری‌های لازم با او در این زمینه را داشته و خواهیم داشت اما در صورت عدم همکاری و ادامه مصاحبه‌های تحریک آمیز بر علیه باشگاهی که در آن رشد کرده و باید احترام آن را حفظ کند، ‌به ناچار و  برخلاف میلمان باید از طریق کمیته انضباطی پیگیر این موضوع باشیم که این اتفاق، واسعی و باشگاهی که او را به خدمت می‌گیرد را در آینده دچار مشکلات زیادی کند و حتما به آینده حرفه ای‌اش نیز صدمه وارد کند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:
مددی: حساب‌های استقلال همخوانی نداشت!/ پیکان برای واسعی رضایت نداد
واسعی از استقلال خواست تکلیفش را روشن کند!