گزارش تمرین استقلال| خاطرات عمران‌زاده از مظلومی و حضور نیکبخت

بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران امروز در زمین شماره ۳ آزادی به تمرین پرداختند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، پیش از آغاز برنامه‌های تاکتیکی آرش برهانی و سیروس دین محمدی در زمین شماره 3 ورزشگاه آزادی محل تمرین تیم استقلال 90 که هدایت آن را ایوب اصغرخانی برعهده دارد حضور پیدا کردند. وریا غفوری به همراه فرزند خود در محل تمرین حاضر شد و به تمرینات اختصاصی پرداخت.

خاطرات حنیف عمران‌زاده

هنگامی که هنوز تمرین آغاز نشده بود حنیف عمران‌زاده مربی تیم استقلال خاطراتی را از زمان حضورش در این تیم برای فرشید اسماعیلی تعریف کرد. عمران زاده با اشاره به زمان سرمربیگری پرویز مظلومی در این تیم گفت؛ یک بار توسط آقای مظلومی جریمه شدم و به همین خاطر او از من خواست دور زمین بدوم. من هم آنقدر دور زمین با سرعت دویدم که حالم بد شد. خود مظلومی وقتی این موضوع را دید به من گفت حنیف به داخل زمین بیا، اما من چون حالم خوب نبود، این کار را نکردم. خاطرات عمران زاده از زمان حضورش در این تیم با تعجب فرشید اسماعیلی توأم شد.

حضور علیرضا نیکبخت واحدی

رضا آذری هافبک مصدوم استقلال که روز گذشته به شکلی عجیب تمرین این تیم را از فاصله دور تماشا کرد، امروز با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد و برای دقایقی با محمود فکری به صحبت پرداخت. علیرضا نیکبخت واحدی با حضور در محل تمرین آبی‌پوشان از کادر فنی تیم استقلال حمایت کرد وی که از دوستان صمیمی عمران‌زاده محسوب می‌شود برخورد گرمی با مربی جدید استقلال داشت و بازیکنان استقلال هم بعد از حضور نیکبخت در محل تمرین به سمت او رفته و برخورد گرمی با بازیکن سابق تیمشان داشتند. آرش برهانی هنگام ورود به زمین به علیرضا نیکبخت واحدی خوشامد گفت.
با آغاز تمرین تاکتیکی و اجرای آن توسط مربیان محمود فکری برای دقایقی با علیرضا نیکبخت واحدی گفت و گو و از وی بابت حضور در محل تمرین تشکر کرد. نیکبخت خطاب به فکری گفت امیدوارم امسال با این کادر تمام استقلالی موفق شوی و ما هم از بیرون از شما حمایت خواهیم کرد. سرمربی استقلال و سیروس دین محمدی نیز بعد از صحبت‌های نیکبخت از او تشکر کردند.

بلبلیِ جدایی طلب!

محمود فکری بعد از گفت و گوی بلبلی با پرویز مظلومی به صورت جدی با این بازیکن جدایی طلب به گفت و گو پرداخت و در صحبت‌های خود وضعیت تیمش را برای این بازیکن تشریح کرد. بلبلی که از شرایط فصل گذشته خود در تیم استقلال ناراحت بود دلایل بازی نکردن خود را به فکری توضیح داد و سرمربی تیم استقلال هم تأکید کرد که وی با توجه به قرارداد و شرایطی که دارد بهتر است در تیم بماند.

بلبلی
بلبلی

رعایت پروتکل‌های بهداشتی

هنگامی که صمد مرفاوی مشغول تمرین با بازیکنان بود با خنده خطاب به آنها گفت پروتکل‌های بهداشتی را هم رعایت کنید! داریوش شجاعیان مثل نوبت صبح در تمرین امروز آبی پوشان شرکت کرد تا شایعات جدایی این بازیکن و همچنین اتفاقاتی که برای وی رخ داده پایان یابد. در بخش اول تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس در گروه‌های چند نفره به آقاوسط پرداختند. سیروس دین محمدی، حنیف عمران‌زاده و صمد مرفاوی هر کدام به صورت جداگانه تمرینات بازیکنان را زیر نظر داشتند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:
بلبلی: نمی خواهم در استقلال بمانم/ با ۳ تیم صحبت کرده ام
مددی: امیدوارم علی کریمی بماند/ استقلال تصمیم قطعی برای فروش قائدی ندارد
استقلال بین میلیچ و دیاباته کدام را انتخاب خواهد کرد
کریمی منتظر پیشنهاد جدید استقلال/ او می‌خواهد بماند
تاکید فکری برای بازگشت ۳ بازیکن کلیدی استقلال