رای‌دهی الکترونیکی موضوع جلسه مشترک آسیا و فدراسیون جهانی

اعضای کمیته اجرایی کنفدراسیون والیبال آسیا، امروز (دوشنبه) در نشست آنلاین خود با اعضای فدراسیون جهانی در خصوص به‌کارگیری سیستم رای‌دهی الکترونیکی در مجامع و جلسات خود، به‌خصوص مجمع انتخاباتی پیش رو و کنگره جهانی گفت‌وگو کردند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، این جلسه با حضور اعضای کمیته اجرایی کنفدراسیون والیبال آسیا شامل روسای مناطق مختلف ( محمدرضا داورزنی رئیس منطقه مرکزی، شانریت وانگپراسرت رئیس منطقه جنوب شرقی، کای یی رئیس شرق آسیا، ابراهیم ملک محمد رئیس منطقه غرب و کرگ کراچر رئیس منظقه اقیانوسیه) و ریتا سوبوو و عیسی حمزه دو معاون اجرایی آسیا برگزار شد.

آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی به همراه فابیو آزودو مدیرکل فدراسیون جهانی والیبال نیز در این جلسه حضور داشتند.

پیتر فولر مدیرعامل شرکت لومی هم از دیگر شرکت‌کنندگان در این نشست بود که توضیحاتی درباره سیستم اجرایی رای‌گیری الکترونیکی ارائه کرد.

مدیرعامل کمپانی لومی مثال‌هایی را از همکاری موفقیت‌آمیز خود با کمیته بین‌المللی المپیک ارائه داد و در تشریح فعالیت‌های ۳۰ ساله این شرکت، گفت: این کمپانی با فدراسیون‌های ورزشی همانند قایقرانی، بسکتبال، سوارکاری و… ، اتحادیه‌ها، سازمان‌ها و کمپانی‌های نامی همچون نایک همکاری دارد.

وی تصریح کرد: شیوع ویروس کرونا، به حساسیت حضور سیستمی با امنیت بالا برای رای‌دهی دامن می‌زند که کمپانی لومی با پیشنهادهای خود، این نیاز را در والیبال مرتفع خواهد کرد.
اعضا در این پلتفرم به راحتی می‌توانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند و همه نظرات و پیشنهادها قابل رویت برای سایر اعضا خواهد بود.

این نشست با هدف برگزاری هرچه بهتر مجمع سالیانه و انتخاباتی کنفدراسیون والیبال آسیا برگزار شد و شرکت لومی ضمانت اجرای سیستم رای‌گیری الکترونیکی با بالاترین سطح امنیت را به اعضای شرکت کننده وعده داد.

دکتر آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی والیبال نیز در پایان توضیحاتی درباره تلاش فدراسیون برای حمایت از کنفدراسیون‌ها و مجهز کردن آنان در به‌کارگیری سیستم الکترونیکی رای‌گیری ارائه داد.

بیشتر بخوانید:
مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور به‌ تعویق افتاد
تعویق دو هفته ای لیگ برتر والیبال مردان
جولان کرونا در لیگ برتر والیبال

انتهای پیام/