اظهارات سیدجلال حسینی درباره رفتن شجاع خلیل زاده از پرسپولیس

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: خلیل‌زاده هم زمانی که بازی می‌کرد با غیرت و تعصب برای پرسپولیس و برای افتخار آفرینی تیم تلاش کرد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، سید جلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران اظهار داشت: هواداران قدردان شجاع خلیل‌زاده باشند. شرایط خوبی داریم و چند روزی است که تمرینات خودمان را برای شروع فصل جدید پیگیری می‌کنیم. مربیان تیم هم برنامه خوبی را در نظر گرفته‌اند تا تیم برای شروع لیگ به طور کامل آماده شود. هواداران باید بدانند فصل سختی را پیش رو داریم و حفظ کردن موفقیت گذشته بسیار سخت است. با این حال همه بازیکنان با همه وجود تمرین می‌کنند تا هواداران را خوشحال کنیم.

خلیل‌زاده با غیرت و تعصب

وی ادامه داد: شجاع خلیل‌زاده یک فوتبالیست حرفه‌ای است که با تمام وجودش برای پرسپولیس و خوشحالی هواداران بازی کرد. فراموش نکنید ما روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم و خلیل‌زاده هم زمانی که بازی می‌کرد با غیرت و تعصب برای پرسپولیس و برای افتخار آفرینی تیم تلاش کرد. کسی نباید تلاش‌ها و زحماتی که خلیل‌زاده برای پرسپولیس کشید را فراموش کند. او فوتبالیستی بود که در زمین از نظر فنی عملکرد بسیار خوبی داشت و در بازی‌ها تاثیر زیادی در موقعیت تیم داشت. درست است که الان بحث جدایی‌اش مطرح شده، اما هواداران پرسپولیس باید قدر زحمات او را بدانند. 

بیشتر بخوانید:
گل محمدی: خلیل زاده برید/ شرمنده بازیکنان جدید هستم
جدایی عضو هیات مدیره پرسپولیس
وطن خواه: بازیکن باید قبل از پایان قرارداد لژيونر شود که چیزی گیر پرسپولیس بیاید
گزارش تمرین پرسپولیس| ریکاوری آقا وسط و تنیس فوتبال
نصرتی: مسئولان قدر بازیکنان و هواداران پرسپولیس را بدانند
استیلی: پرسپولیس باید برای انصاری جبران کند
محمد انصاری در پرسپولیس می ماند؟!

انتهای پیام/