150 هزار دلار اختلاف پرسپولیس با مهاجم برزیلی

شنیدیم باشگاه پرسپولیس در مذاکره با مدیر برنامه‌های لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی مورد نظر یحیی گل محمدی به اختلاف ۱۵۰ هزار دلاری برخورد کرده‌اند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، شنیده‌ها حکایت از آن دارد که باشگاه پرسپولیس حاضر است برای یک فصل و نیم بازی در این تیم با مهاجم برزیلی قرارداد ۴۵۰ هزار دلاری ببندد اما مدیربرنامه‌های پریرا حداقل ۶۰۰ هزار دلار می‌خواهد!

پیش‌تر نوشته بودیم؛ این مهاجم در حال حاضر با تیمی قرارداد ندارد و به عنوان بازیکن آزاد به ایران می‌آید. جالب است بدانید ترانسفر مارکت قیمت این بازیکن را در اوج خودش، دو و نیم میلیون یورو گذاشته بود اما در حال حاضر قیمت این برزیلی ۶۰۰ هزار یورو است.

لئاندرو پریرا برزیلی ۳۱ ساله است که با گامبا اوزاکا سابقه بازی در لیگ قهرمانان آسیا را هم در کارنامه دارد. این مهاجم نوک به خاطر همین سابقه حضور در لیگ قهرمانان مجوز عقد قرارداد با پرسپولیس را پیدا می‌کند.

با جدایی یورگن لوکادیا، پرسپولیس چیزی حدود ۶۰۰ هزار دلار ذخیره کرده است. مهاجمان آزاد زیادی نیز هستند که با رقمی بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ هزار دلار می‌توانند جای خالی لوکادیا را پر کنند. از این رو و با توجه به این که باشگاه پرسپولیس توانست مبلغی حدود ۶۰۰ هزار دلار از حقوق باقی‌مانده لوکادیا را ذخیره کند، احتمالا با همین مبلغ و حتی با افزایش ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلاری این مبلغ، قادر است به راحتی وارد نقل و انتقالات زمستانی برای جذب جانشین مهاجم هلندی سابق خود شود.

در همین راستا شنیدیم رضا درویش و دوستان باشگاه پرسپولیس می دانند ۶۰۰ هزار دلار بابت دستمزد لوکادیا ذخیره کرده یا به عبارت بهتر هنوز هزینه نکرده‌اند اما…

این وسط یک اما وجود دارد و آن هم بالا رفتن بی‌رویه قیمت ارز و دلار  بوده است. قیمت دلار به نسبت دوران حضور مهاجم هلندی در پرسپولیس و فوتبال ایران به طرز سرسام‌آوری بالا رفته و برهمین اساس مدیران باشگاه پرسپولیس با دور اندیشی سعی می‌کنند تا جایی که امکان دارد از مهاجم برزیلی مورد نظر یحیی گل‌محمدی تخفیف بگیرند.

در همین راستا نیز پرسپولیسی‌ها ابتدا برای یک فصل و نیم ۴۵۰ هزار دلار به پریرا پیشنهاد کرده‌اند و چه بسا در نهایت با همان ۶۰۰ هزار دلار کنار بیایند.

به هر حال وضعیت ارز در کشورمان دلیل محکمی برای احتیاط مدیران باشگاهی با بازیکنان خارجی است.

انتهای پیام/