نبرد فولادی‌ها، جذاب‌ترین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر

هفته یازدهم لیگ برتر والیبال مردان فردا (چهارشنبه) با شش دیدار پیگیری خواهد شد و جدال دو تیم فولاد سیرجان و فولاد مبارکه سپاهان، از جذاب‌ترین دیدارهای این هفته خواهد بود.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم لیگ برتر متمرکز مردان جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از پنجم تا نهم آذرماه در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون پیگیری خواهد شد.

هفته یازدهم دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان فردا (چهارشنبه) با شش مسابقه پیگیری می‌شود که مهم‌ترین، حساس‌ترین و البته جذاب‌ترین بازی این هفته، بین صدرنشینان لیگ برتر خواهد بود. جایی که تیم فولاد سیرجان برای پس‌گرفتن جایگاه نخست خود در جدول رده‌بندی، میزبان تیم فولاد مبارکه سپاهان است.

شاگردان رحمان محمدی‌راد در آخرین بازی خود در هفته دهم، آن هم در شرایطی که سیرجانی‌ها به قرعه استراحت خورده ‌بودند، توانستند با یک پیروزی شیرین و به موقع، به صدر جدول صعود کنند. سپاهانی‌ها که یک بازی بیش‌تر از رقیب خود انجام‌ داده‌اند، ۲۶ امتیازی هستند.

شاگردان محمدرضا تندروان سرمربی تیم فولاد سیرجان از ۸ بازی انجام شده خود، ۲۵ امتیاز کسب کرده‌اند و حالا باید منتظر ماند و دید این هفته نبرد صدرنشینان به سود چه تیمی تمام خواهد شد و صدر جدول چه تغییراتی را شاهد خواهد بود.

شهرداری ارومیه این هفته در سالن فدراسیون والیبال، میهمان آملی‌هاست. شاگردان پیمان اکبری که با ۷ برد و ۲۰ امتیاز به رتبه سوم جدول رسیده‌اند، اصلا قصد ندارند با یک باخت بی‌موقع، موقعیت کنونی خود را از دست بدهند. در طرف مقابل اما شاگردان بهروز عطایی که هفته دهم لیگ را با برد مقابل شهرداری گنبد پشت سرگذاشتند، این هفته به دنبال ارتقای جایگاه ششمی خود هستند.

نبرد خودروسازان، یکی دیگر از جدال‌ها جذاب هفته یازدهم است. هرچند که پیکان به دلیل جوان‌گرایی، تیم سال‌های گذشته نیست و در حال حاضر هم با ۲ برد و ۵ امتیاز در رده دوازدهم ایستاده و جزو قعرنشینان لیگ محسوب می‌شود، اما تقابل این تیم با نارنجی‌پوشان سایپا همواره جذاب خواهد بود؛ حتی اگر سایپای ۱۹ امتیازی، با قرار گرفتن در رده چهارم، در زمره صدرنشینان لیگ محسوب شود. تقابل خودروسازان، دربی تهرانی‌های لیگ هم هست.

باید دید جدال این دو تیم در این هفته که علیرضا طلوع کیان هدایت تیم پیکان را بعد قطع همکاری ترکاشوند برعهده خواهد داشت، چگونه خواهد شد.

تیم‌های شهرداری گنبد و شهداب یزد در هفته یازدهم لیگ برتر استراحت خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:
سرمربی تیم ملی والیبال مشخص شد
زمان آغاز لیگ برتر والیبال جوانان و نوجوانان اعلام شد
آلکنو رسما سرمربی تیم ملی والیبال ایران شد

انتهای پیام/