مددی :‌ مستندات خوبی برای پرونده استراماچونی وجود دارد

بازیکنان مطالبات مختلفی داشتند که هر کدام را قرار است با یک دیدگاه مثبت، انجام بدهیم و می‌خواهیم از این نظر بازیکنان مشکلی نداشته باشند و نگرانی ذهنی برای بازیکنان وجود نداشته باشد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، مددی سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: دغدغه اول و اصلی ما، حل و فصل و مرتفع کردن مسائل تیم است و تا اینجای کار خوشبختانه کارهای خوبی انجام شده است. ما درباره پرونده استراماچونی و دستیارانش درخواست گراندز داده‌ایم و این را به فیفا اعلام کرده ایم و منتظر هستیم فیفا اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهد. بعد از اینکه گراندز به دست ما رسید، اقدامات بعدی را در دادگاه CAS پیگیری خواهیم کرد تا ببینیم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

وی افزود:خوشبختانه کارگزار جدید استقلال به تمامی تعهدات خود پایبند بوده و به همه تعهدات خویش عمل کرده است و جا دارد که بنده از آقای دکتر میری، مدیرعامل این شرکت تقدیر و تشکر کنم. اکنون ارتباط بسیار خوب و حرفه‌ای میان باشگاه استقلال و این شرکت وجود دارد. هواداران عزیز استقلال از این تیم آرامش، انسجام و پیروزی می‌خواهند. البته موضوع اختلاف حسینی و مظاهری مساله خاصی نبود و این دو دروازه‌بان با رفتار حرفه ای که از خود نشان دادند، به شایعات پایان دادند.ما داریم امکانات لازم را فراهم می‌کنیم تا تیم استقلال کمترین چالش و مشکلات را داشته باشد و با قدرت به کار خودش ادامه دهد. ما از تمام ظرفیت های موجود کمک می‌گیریم تا امور استقلال به درستی پیش برود.

بیشتر بخوانید:
گزارش تمرین استقلال| حضور مددی و رئیس آکادمی باشگاه
لطیفی: مددی و دیگر مدیران هامل اصلی ناکامی استقلال هستند

انتهای پیام/