لیگ برتر بانوان؛ ذوب‌آهن با شکست نماینده فارس صدرنشین شد

دومین روز هفته نخست لیگ برتر بانوان در گروه ب با دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و ستارگان فارس به پایان رسید و ذوبی‌ها با اقتدار حریف خود را از پیش رو برداشتند تا صدرنشین جدول شوند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران «جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی» با حضور هشت تیم در دو گروه برگزار می‌شود.

تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته اسلامشهر تیم‌های حاضر در گروه ب این رقابت‌ها هستند و مسابقات هفته نخست این گروه از روز پنج‌شنبه ششم آذر در اصفهان آغاز شده است و امروز (شنبه) با دو دیدار پیگیری شد.

تیم‌ ذوب‌آهن اصفهان در دومین مسابقه روز دوم هفته نخست لیگ برتر متمرکز والیبال بانوان در گروه ب از ساعت ۱۷ میزبان ستارگان فارس بود و شاگردان فریبا صادقی با شکست نماینده فارس، دومین برد متوالی خود را به دست آوردند و با ۶ امتیاز و میانگین بهتر پوئن‌های کسب کرده در صدر جدول مسابقات قرار گرفتند.

ستارگان فارس در این دیدار در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۱، ۲۵ بر ۱۰ و ۲۵ بر ۱۰ مغلوب میزبان شد تا همچنان بدون برد و امتیاز در رتبه چهارم جدول باقی بماند.

هدیه صابری و زهرا شیری داوران اول و دوم این مسابقه بودند که ۷۱ دقیقه طول کشید. مریم امینی و اکرم ابوالقاسم هم نظارت فنی و داوری این مسابقه را برعهده داشتند.

در مسابقه نخست امروز نیز تیم تیم پیکان تهران سه بر صفر خجسته اسلامشهر را شکست داده بود.

روز دوشنبه هفته جاری سومین و آخرین روز دیدارهای گروه ب لیگ برتر متمرکز بانوان در اصفهان برگزار خواهد شد و تیم‌های ستارگان فارس و خجسته اسلامشهر از ساعت ۱۴ با یکدیگر روبرو خواهند شد.

از ساعت ۱۷ و در مهمترین مسابقه روز پایانی نیز تیم‌های ذوب‌آهن و پیکان به مصاف یکدیگر خواهند رفت که تیم فاتح میدان قطعا صدرنشین می‌شود.

هفته اول دور مقدماتی لیگ برتر بانوان در گروه الف روزهای پنج‌شنبه، شنبه، دوشنبه ۲۹ آبان، اول و سوم آذرماه پیگیری و با صدرنشینی سایپا به پایان رسید. تیم‌های شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان هم به ترتیب در رده‌‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید:
لیگ برتر والیبال بانوان| دومین برد پیکان در هفته نخست
فدراسیون والیبال ترور فخری زاده دانشمند هسته ای را محکوم کرد
پیام تسلیت داورزنی به ولاسکو و فدراسیون والیبال آرژانتین

انتهای پیام/