ماجرای فرهاد مجیدی و فوتبال ایران لو رفت!

راز حضور فرهاد مجیدی در فوتبال ایران فاش شد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، صادق درودگر، رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال ایران اظهار داشت: زمانی که در هیئت فوتبال کارگران بودم، در باشگاه بهمن هم حضور داشتم. باز قبل‌تر مربی تیم نوجوانان نیروی زمینی بودم که قهرمان تهران شد. در همین زمان بود که یک بازی در زمین تختی شماره یک تهران داشتیم، در ورزشگاه تختی شماره 2 هم یک بازی دیگر در حال برگزاری بود. آنجا یک پسر 14 ، 15 ساله آمد و از من پرسید آقای درودگر شما هستید؟ گفتم بله. گفت خواهش می کنم شما تیم ساحل را ببرید. چون شما اگر آن تیم را ببرید و ما هم تیمی که با آن الان بازی داریم را ببریم، صعود می کنیم. ما خیلی خوب بازی کردیم و بازی را بردیم.

وی ادامه داد: بعد گفتم بروم و بازی این پسر را ببینم. دیدم مثل این بود که مجید نامجومطلق 14 ، 15 ساله شده و در حال بازی کردن است. عجب بازی ای می کرد و بازی را هم بردند. بعد از بازی اسمش را پرسیدم و گفت فرهاد. از مربی آنها شماره تلفن گرفتم و رفتم به پرویزخان ابوطالب که آن زمان مربی تیم ملی نوجوانان بود این موضوع را گفتم. ایشان هم به من اعتماد داشت و گفتند به تمرین بیاید.
درودگر افزود: بعد از این ماجراها بود که عباس عبدالملکی، فرهاد را دید و جذب باشگاه کشاورز شد. سال بعد که من به بهمن آمدم، آقای ناصرخان احمدپور سرمربی امیدهای بهمن بود و البته سردبیر خبرورزشی. از ایشان خواهش کردم که فرهاد مجیدی را از کشاورز بگیرد و این کار انجام شد. بعد هم اینقدر فرهاد مجیدی خوش درخشید که برای جوانان، امید و بزرگسالان به صورت همزمان بازی می کرد.

بیشتر بخوانید:
فروردین : از اسم مجیدی در ارز دولتی سواستفاده شده است/ کارنامه مجیدی پاک است
بانک مرکزی دریافت ارز توسط فرهاد مجیدی را نه تایید میکند نه تکذیب!
تایید درخواست «فرهاد مجیدی» برای دریافت ارز دولتی
فرهاد مجیدی: من به گنده تر از تو باج نمی دهم

انتهای پیام/