بلاتکیفی آبی‌پوشان پایتخت برای دیدار با العین

مشکل دیگر استقلال و سایر نمایندگان در پیکارهای آسیایی است که برنامه کامل لیگ نیز در اختیار آنها قرار ندارند و نمی‌دانند تکلیف در عرصه مسابقات داخلی نیز چگونه است.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،  کنفدراسیون فوتبال آسیا تدارکات ابتدایی برای آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان راه شروع کرده و برنامه مرحله پلی آف تا حدی مشخص شده است. الان استقلال می‌داند که در این مرحله باید به مصاف العین امارات برود ولی هنوز تاریخ برگزاری آن به صورت رسمی اعلام نشده‌است و برخی شایعات حاکی آنست که بازی‌ها زودتر از هفته اخر ماه مارس اوایل فروردین سال آینده آغاز نخواهد شد. این شرایط در حالی ایجاد شده است که با توجه به استارت دیرهنگام رقابت‌های لیگ برتر خودمان و درگیر شدن تیم ملی با پیکارهای انتخابی جام جهانی، مسابقات داخلی با فشردگی به مراتب محسوس‌تر دنبال می‌شود.

روی همین اصل مقامات باشگاه استقلال به دنبال مذاکره با مدیران برگزاری لیگ قهرمانان آسیا هستند تا اطلاعات بیشتری پیرامون زمان جدال با نماینده امارات و استارت مرحله گروهی لیگ قهرمانان به دست آورند تا کادر فنی با استناد به آن بتواند برنامه تمرینی خود در زمستان و اوایل بهار را تدوین کند. البته مشکل دیگر استقلال و سایر نمایندگان در پیکارهای آسیایی است که برنامه کامل لیگ نیز در اختیار آنها قرار ندارند و نمی‌دانند تکلیف در عرصه مسابقات داخلی نیز چگونه است.

انتهای پیام/