نوازی: شهرخودرو هزینه نمی‌کند که داور آزمایشی برایش قضاوت کند

مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: تیم شخصی شهرخودرو هزینه نمی‌کند که داوران آزمایشی را برایش بگذارند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،  محمد نوازی بعد از دیدار شهرخودرو آلومینیوم اراک در نشست خبری اظهار داشت: به تیم حریف و تیم خودمان خسته نباشید می‌گویم. با یک تیم سختکوش به نام آلومینیوم اراک بازی داشتیم ولی آنها آمده بودند که بجنگند و دفاع کنند و از توپ های بلند استفاده کنند.
وی افزود: تفکر ما در این بازی چیز دیگری بود ولی با اخراج صادقی برنامه های ما به هم ریخت.باز هم با این نتیجه از بازیکنانمان تشکر می‌کنیم چون 10 نفره شدیم. به نظر من شهرخودرو از داوری‌ها کمی ضرر می‌بیند. این داور برای اولین بار بود که در لیگ برتر قضاوت می‌کرد و خیلی از سوت‌ها را در زمین خودمان به ضرر ما زد.
مربی شهرخودرو عنوان کرد: تیم شخصی شهرخودرو هزینه نمی‌کند که داوران آزمایشی را برایش بگذارند. این داور آنقدر سوت زد و بازی را از جریان انداخت که ریتم بازی گرفته شد. او پنالتی ما را ندید و صحنه‌ای که کادر فنی ما توپ را به زمین انداخت در نیمه اول توسط کادر فنی اراکی‌ها انجام شد اما داور آن را ندید. این اتفاقات برای شهرخودرو فقط رخ می‌دهد.
وی تاکید کرد: امیدوارم کارشناسان داوری قضاوت داور این بازی را ببینند. ما از داوری‌ها لطمه می‌بینیم و این اتفاقات فقط برای تیم ما است ولی کسی جوابگو نیست. جا دارد از بازیکنان تیممان تشکر کنم که 10 نفره زحمت کشیدند. شما دیدید هم در بازی با استقلال و هم در این بازی نتیجه نگرفتیم. در این شرایط 10 نفره مساوی گرفتن خیلی خوب بود.
مربی تیم شهرخودرو در خصوص اینکه آیا انداختن توپ توسط همکار وی در ضد حمله حریف در شان فوتبال ایران است یا خیر گفت: این اتفاق برای تیم حریف هم افتاد ولی داور هیچ عکس‌العملی نشان نداد. شما درست می گویید ولی در فشار بازی و تیم 10 نفره از این مسائل اتفاق می‌افتد. من این کار را تائید نمی‌کنم ولی داور همین صحنه را ندید و حتی اخطار هم به آنها نداد.
نوازی در خصوص عملکرد بازیکنان جدید این تیم عنوان کرد: ما از عملکرد بازیکنانمان راضی هستیم و در فوتبال نمی‌شود همیشه خوب بود. شرایط برای تیم ما در این هفته ها به شکلی رقم خورده که بازی‌های سختی را پشت سر گذاشتیم. شاید اگر در این بازی 10 نفره نمی‌شدیم اتفاقات دیگری رخ می‌داد. برخی مواقع بازیکنان میلیاردی می‌خریم ولی ممکن است او شرایط خوبی نداشته باشید. ما فقط 8 بازی کردیم و هنوز خیلی زمان باقی مانده است.
وی تاکید کرد: درست است توقعات از شهرخودرو زیاد است چون این تیم فصل قبل خوب کار کرده اما تیم ما جوان است و باید حوصله کرد. شاید هم وقتی در بازی اول به آن شکل شروع کردیم توقعات از ما بالا رفته است.  ما تلاش می‌کنیم ایرادات و ضعف‌ها را درست کنیم. ما به مردم حق می‌دهیم چون این تیم را دوست دارند. ما هم دوست نداریم تیممان نتیجه نگیرد.
مربی شهرخودرو در پاسخ به این سوال که چرا این تیم روی ضربات ایستگاهی ضعف دارد تصریح کرد: من با حرف شما موافق هستم. تکرار این اشتباهات زیاد شده و ما باید بیشتر کار کنیم. به نظرم بازیکنان هنوز جایگاه خود را نمی‌دانند. قطعا باید روی این موضوع کار و تلاش کنیم  و ضعف‌ها را برطف کنیم.
نوازی در خصوص اینکه چرا این تیم دو بار در دو بازی اخراجی داده است گفت: اولین خطای صادقی با اخطار داور مواجه شد. خود صادقی مدعی بود اصلا من به بازیکن نخوردم. به نظرم خطای اول صادقی اصلا کارت نداشت و بازیکن ما سر خورد. متاسفانه داوران کنار زمین باید به داور وسط کمک کنند که این اتفاق نیفتاد.