استقلال و تلخ و شیرین های بازی با تراکتور

تیم فوتبال استقلال تهران فردا در تبریز به مصاف تیم فوتبال تراکتور می رود .

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور تیم فوتبال استقلال تهران دوشنبه به مصاف تیم فوتبال تراکتور می رود.

بازی دو تیم در سال های اخیر 2 نتیجه قابل توجه برای هواداران دو تیم به همراه داشته است . تیم فوتبال تراکتور در زمان استراماچونی یک بازی پر گل را به استقلال واگذار کرد و شیخ دیاباته ستاره آن میدان بود .

استقلال در دوره استراماچونی این نتیجه و این بازی را یکی زا بهترین باز یهای دوره سرمربی ایتالیایی می داند و هنوز هواداران این تیم بازی با ترادکتور در تبریز را فراموش نکرده اند.

فراموشی توفان استرا در مشهد

از سویی هواداران تراکتور خاطره تلخی از این بازی در ذهن خود دارند و البته در بازی فینال جام حذفی این تیم تراکتور بود که در یک نیمه توفانی استقلال را با 3 گل درهم کوبید تا آبی ها در مشهد با فرهاد مجیدی جام را به تراکتوری ها واگذار کنند و خاطره پیروزی با استراماچونی در تبریز به فراموشی سپرده شد.

دوشنبه در ادامه بازی های جذاب دو تیم تراکتور با مسعود شجاعی در مقابل استقلال قرار می گیرد و تراکتوری ها برای ماندن در کورس صدر جدول نیاز به 3 امتیاز بازی دارند و این نوید یک بازی جذاب از سوی هر دو تیم را می دهد.

بیشتر بخوانید:
پاداش ۷ میلیونی تراکتوری‌ها برای شکست استقلال
استقلال با چند تغییر به مصاف تراکتور می‌رود
زمان برگزاری دیدار استقلال – تراکتور مشخص شد
انتهای پیام/