اختصاصی لحظه | تکذیب شایعه؛ خبری از ردصلاحیت کاندیداهای انتخابات فدراسیون فوتبال نیست

این روزها رقبای انتخاباتی فدراسیون فوتبال باتوجه به رسانه‌هایی که در اختیار دارند خبرهایی را منتشر می کنند که بعضا صحت ندارند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، دهم اسفندماه انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد و این بار برخلاف دفعه قبل به تعویق نخواهد افتاد چرا که کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا اساسنامه ایران را تایید کردند و حالا بدون هیچ ابهامی اعضای مجمع می توانند آرای خود را در صندوق بیاندازند و فرد پیروز را معرفی کنند. حیدر بهاروند، کیومرث هاشمی، علی کریمی و سردار آجرلو و عزیزی خادم چهار نفری هستند که برای پست ریاست این فدراسیون ثبت نام کردند و یکی از حساس ترین انتخابات چند سال اخیر را برگزار خواهند کرد.

در دوره های قبلی حساسیت تا این حد بالا نبود چون بین دو فرد رقابت شکل گرفته بود اما حالا رقابت بین پنج نفری است که خودشان را برتر از دیگری می دانند و با شعار «مبارزه با فساد» قصد دارند پیروزی بزرگ را کسب کنند. این روزها اما شایعاتی مبنی بر رد صلاحیت یکی دو نفر از جمعیت 5 نفره مطرح شده که حالا باعث شد تا با واکنش رسمی ارگان ورزش رو به رو شود:

سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی انتشار شایعاتی در فضای مجازی پیرامون رد صلاحیت نامزدهای محترم هیات رییسه فدراسیون فوتبال به اطلاع می رساند موارد مطروحه فاقد واقعیت و بی اعتبار بوده و کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال پس از بررسی کامل درباره صلاحیت کاندیداها مراتب را در مهلت قانونی تعریف شده در اساسنامه و مقررات انتخاباتی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران اعلام می دارد. بدیهی است رسانه های رسمی فدراسیون تنها منابع رسمی پیرامون پیگیری معتبر در این باره محسوب می شود.

با خبری که خبرنگار ورزشی لحظه کسب کرده تا روزهای پایانی انتخابات نیز از این پنج نفر کسی رد صلاحیت نخواهد شد مگر اینکه یکی از این افراد بخواهد به نفع دیگری کنار برود. عدم ردصلاحیت یکی از این افراد به خاطر حساسیت فیفا روی انتخابات فدراسیون فوتبال است.

بیشتر بخوانید:
ابوالقاسم‌پور: از ثبت نام برخی افراد در انتخابات فدراسیون تعجب کردم

انتهای پیام/