پرسپولیسی شدن مدافع تراکتور در انتظار رأی کمیته استیناف

ایمان سلیمی مدافع فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور، پس‌از جدایی از جمع سرخپوشان‌تبریزی با شکایت رسمی باشگاه تراکتور مواجه شد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، سلیمی که دو فصل دیگر با تراکتور قرارداد داشت، در ابتدای فصل با استناد به بندی در قراردادش که به او اجازه می‌داد در صورت داشتن پیشنهاد خارجی از باشگاه تراکتور جدا شود، قراردادش را با سرخپوشان تبریزی فسخ کرد.

پس از این اتفاق باشگاه تراکتور در شکایتی به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال مدعی شد فسخ قرارداد ایمان سلیمی به دلیل اینکه این بازیکن به تیم خارجی نپیوسته، غیر قانونی است و سلیمی باید به این تیم بازگردد. این شکایت در کمیته وضعیت رد شد و سپس باشگاه تبریزی به کمیته استیناف شکایت کرد.

در همین زمینه شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس در چند وقت اخیر صحبت‌هایی را با ایمان سلیمی داشته و این بازیکن نیز رضایت خود برای حضور در پرسپولیس را اعلام کرده، اما برای نهایی شدن این انتقال، پرسپولیس منتظر صدور حکم شکایت باشگاه تراکتور از سلیمی در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال است. تیم در حالی است که باشگاه تراکتور تاکنون هزینه دادرسی برای رسیدگی به این پرونده در کمیته استیناف را پرداخت نکرده است.

پرسپولیسی‌ها پس از جدایی شجاع خلیل‌زاده به دنبال جذب یک مدافع وسط در نیم‌فصل هستند و با توجه به شرایط سلیمی، این بازیکن گزینه اول کادرفنی سرخپوشان در نقل و انتقالات نیم‌فصل است.

بیشتر بخوانید:
اقدام‌ناقص باشگاه‌تراکتور برای پیگیری پرونده سلیمی
درگیری شدید بازیکنان تراکتور و گل گهر بعد از بازی+ فیلم
نتیجه و خلاصه بازی گل گهر 1 – 2 تراکتور + فیلم

انتهای پیام/