نکونام: ما لیاقت این سه امتیاز را داشتیم از بازیکنانمان تشکر می کنم

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: اگر دقت می کردیم گل های دوم و سوم را می زدیم اما عدم دقت باعث شد در دقایق آخر عقب نشینی کنیم.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، جواد نکونام در نشست خبری پس از پیروزی فولاد مقابل ماشین‌سازی در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت:می دانستیم بازی سخت و سنگینی است. گفته بودم با توجه به شرایط ماشین سازی بازی سختی است. زمین و هوا منفی12 بود و می دانستیم زمین یخ می زند.

وی افزود: کیفیت فنی ما را پایین آورد. دوست داریم روی زمین بازی کنیم و همین  به ضرر ما شد. می دانستیم ماشین سازی مقابل تیم های بزرگ خوب بازی کرده و حتی در باخت هم حریفان را با سختی مواجه کرده است.

نکونام تصریح کرد: اگر دقت می کردیم گل های دوم و سوم را می  زدیم اما عدم دقت باعث شد در دقایق آخر عقب نشینی کنیم. در همین عقب نشینی هم می توانستیم روی ضد حمله گل های دیگری بزنیم. به ماشین سازی تبریک می گویم. تیم با کیفیتی هستند. ما لیاقت این سه امتیاز را داشتیم. از بازیکنانمان تشکر می کنم. خیلی زحمت کشیدند اما بازی روی زمین یخ زده سخت است و خوشحالم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی فولاد در مورد اینکه به نظر می‌رسد تیمش با فولاد ایده‌آل فاصله دارد، گفت: تیم ما روند رو به رشدی دارد با توجه به تغییراتی که امسال داشتیم و نفرات جدیدی که اضافه شده‌اند این شرایط وجود دارد که همه بازیکنان شانس بازی کردن دارند. امروز 2-3 یارمان نبودند اما خوب بازی کردیم.

نکونام تصریح کرد: در بازی با مس رفسنجان روی اشتباه داور 3 امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم در بازی قبلی ( مقابل پرسپولیس) هم می‌توانستیم برنده باشیم اما روی اشتباهات باختیم از عملکرد تیمم راضی هستم. من به روند تیم نگاه می‌کنم جامعه فوتبال می‌بیند تیم ما با کیفیت است و بازیکنان این را در تمام بازی‌ها نشان می‌دهند.

انتهای پیام/