شماره بیستی که ۱۹ می‌پوشد/ وحید امیری همچنان در اوج

وحید امیری بعد از پوکر قهرمانی و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا حالا در اندیشه گلات قهرمانی با پیراهن پرسپولیس است.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،  به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، وحید امیری در دو بازی اخیر پرسپولیس درخشش قابل توجهی داشته است. او در دربی ۹۴ موفق شد گل دوم سرخ‌ها رو به زیبایی هرچه تمام تر به ثمر برساند و در دیدار مقابل فولاد نیز پاس گل دوم پرسپولیس را برای نوراللهی ارسال کرد تا شاگردان گل‌محمدی به یک پیروزی شیرین برسند.

وحید امیری بعد از پوکر قهرمانی و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا حالا در اندیشه گلات قهرمانی با پیراهن پرسپولیس است. او در لیگ بیستم تاکنون در ۸ بازی به میدان رفته؛ یک گل زده و یک پاس گل داده و بنظر با توجه به تغییر پستی که در ۲ بازی اخیر داشته توانسته عملکرد بهتری داشته باشد. مسئله‌ای که با توجه به محرومیت عیسی آل‌کثیر، خوشحالی کادر فنی را به همراه خواهد داشت.

هواداران پرسپولیس القاب جالبی به هافبک بی‌حاشیه تیم شان نسبت داده‌اند؛ “سلطان ۱۸ قدم” و “شماره بیستی که ۱۹ می‌پوشد” از جمله عناوین جالبی است که پرسپولیسی‌ها برای وحید امیری در نظر گرفته‌اند.

امیری با قدرت دوندگی بالا، جنگندگی و پرس، برخوردار از قدرت دریبلینگ بالا و رد کردن یک به یک‌ها، شوتزنی و پنالتی گرفتن و همچنین سرزنی یک فوتبالیست کامل است. او در سیستم جدید به پست اصلی خود یعنی وینگر راست بازگشته و گاهی در جابجایی با پهلوان در سمت چپ هم بازی می‌کند. امیری در دو بازی اخیر فوق العاده ظاهر شده و هم گل زده و هم پاس گل داده است. امیری در کارهای تدافعی هم حسب وظیفه‌ای که کادر فنی به او داده مشارکت کرده و در کنترل حملات حریفان به سیامک نعمتی کمک می‌کند. با امیری روزهای خوب پرسپولیس ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
محمود خوردبین:خیلی دوست دارم وحید امیری در دربی گل بزند
وحید امیری :محمود فکری با استقلال می‌تواند موفق شود و باید به او کمک…
گل محمدی: روی گل نساجی به دلیل خطا روی وحید امیری اعتراض کردم

انتهای پیام/