وضعیت لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۱ والیبال مردان و زنان مشخص شد

شورای لیگ ملت‌ها در نشست امروز خود تصویب کرد که لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۱ والیبال مردان و زنان به صورت متمرکز برگزار شود.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، نشست آنلاین شورای لیگ ملت‌های والیبال عصر امروز به صورت آنلاین و با حضور آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی والیبال، فابیو آزوِدو مدیرکل فدراسیون جهانی، فرناندو لیما دبیرکل فدراسیون جهانی و روسای فدراسیون‌های ملی شرکت‌کننده در این مسابقات برگزار شد.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران نیز در این نشست که به منظور بررسی نحوه برگزاری لیگ ملت‌ها در سال ۲۰۲۱ برگزار شد، حضور داشت. با رای اکثریت نفرات شرکت‌کننده در این نشست، لیگ ملت‌های سال 2021 به صورت متمرکز در دو گروه مردان و زنان برگزار خواهد شد.

فرمت مسابقات و تعداد بازی‌ها در این روش تغییری نخواهد کرد و فدراسیون جهانی والیبال تا پایان ماه فوریه و پس از مذاکره با کشورهای داوطلب میزبانی، زمان دقیق و مکان برگزاری لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۱ مردان و زنان را اعلام خواهد کرد.

این تصمیم شورای لیگ ملت‌ها، با توجه به ادامه روند شیوع بیماری کرونا، ادامه مشکلات پروازی، کاهش تعداد پرواز و برای تضمین سلامت اعضای تیم‌ها و عوامل اجرایی مسابقات گرفته شده است تا ۱۶ تیم شرکت کننده، در یک کشور و در محیطی سالم مسابقات خود را برگزار کنند.

بیشتر بخوانید:

برنامه مرحله دوم لیگ برتر هندبال مردان مشخص شد
مربی تیم قهرمان لیگ برتر والیبال و یک شباهت عجیب
پیروزی سیچوآن با درخشش لژیونر ایرانی

انتهای پیام/ ک