لیگ والیبال لهستان| ادای احترام عبادی پور به انصاریان و میناوند در شب شکست اسکرا بلخاتوف

میلاد عبادی پور ستاره ایرانی تیم والیبال اسکرا بلخاتوف لهستان در اقدامی تحسین‌برانگیز، به شیوه خود یاد و خاطره علی انصاریان و مهرداد میناوند دو پیشکسوت فقید فوتبال کشورمان را گرامی داشت.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ایران، تیم والیبال اسکرا بلخاتوف دیشب در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی لیگ والیبال لهستان با نتیجه سه بر یک مقابل تیم والیبال ترفل گدانسک مغلوب شد و از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

نکته قابل توجه این دیدار، اقدام تحسین‌برانگیز میلاد عبادی پور ستاره ایرانی اسکرا پیش از شروع بازی بود.

میلاد عبادی پور در اقدامی شایسته تقدیر، به شیوه خود یاد و خاطره علی انصاریان و مهرداد میناوند دو ستاره پیشکسوت و فقید فوتبال ایران را گرامی داشت.

او از تی‌شرتی که روی آن تصویر علی انصاریان و مهرداد میناوند چاپ شده بود، رونمایی کرد و در کنار هم‌تیمی‌های خود به این دو ستاره پیشکسوت فوتبال کشورمان که اخیرا به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند، ادای احترام کرد.

میلاد عبادی پور پیش از شروع بازی، دقایقی تی‌شرت مذکور را به تن کرد و سپس همراه با آن در کنار هم‌تیم‌هایش عکس یادگاری گرفت.

میلاد عبادی پور پس از این اقدام در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

ما هرگز قهرمانان‌مان را فراموش نمی‌کنیم. علی انصاریان و مهرداد میناوند، از بهترین های فوتبال و هنر تا همیشه در قلب ما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:
لیگ والیبال صربستان| دوازدهمین برد نیش با درخشش بردیا سعادت
سوپر لیگ والیبال روسیه| پیروزی با اقتدار شاگردان آلکنو
لیگ برتر والیبال| اتفاقات عجیب در لیگ/ شاهکار جدید قزوینی ها
لیگ والیبال قهرمانان اروپا| شاگردان آلکنو به مرحله بعد صعود کردند
لیگ والیبال روسیه| برد شاگردان آلکنو مقابل حریف میانه جدولی
برنامه کامل هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر والیبال مردان اعلام شد

انتهای پیام/