سرمربی امیدهای پرسپولیس: خوشحال هستیم که پیروزی پر گلی داشتیم

سرمربی تیم فوتبال امید پرسپولیس اظهار داشت: امیدوارم با ادامه این روند، در بازی‌های آینده به نتایج خوبی برسیم و در نهایت جزو سه تیم اول باشیم.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، منصور هاشمی، سرمربی امیدهای پرسپولیس پس از پیروزی پر گل تیمش اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. برای این بازی و دقایق مختلف آن استراتژی‌های مختلفی داشتیم که از آن جمله تلاش برای رسیدن به گل زود هنگام بود تا حریف از لاک دفاعی خارج شود. خوشحال هستیم که پیروزی پر گلی داشتیم. البته از سوی دیگر به خاطر جایگاهی که در این فصل در جدول داشتیم، شوکه هستیم.

سرمربی امیدهای پرسپولیس ادامه داد: جایگاه فعلی تیم در جدول، بیانگر ظرفیت واقعی تیم نیست. شرایطی که در آن قرار داریم باعث شوکه شدن خودمان است. مساله این است که بچه‌ها، بازی‌های خوبی انجام دادند ولی از موقعیت‌های گلزنی استفاه نکردیم. به این شکل بود که با وجود برتری، بعضا ناکام ماندیم و امتیاز از دست دادیم.
منصور هاشمی اضافه کرد: برای بازی امروز در نهایت تاکتیک‌ها را تغییر دادیم و توانستیم آن چه در تمرینات دنبال کرده بودیم را انجام بدهیم. خوشبختانه نتیجه دلخواه به دست آمد و همین امر باعث شد تا برای نیمه دوم به تعدادی از بچه‌ها استراحت بدهیم و فرصت در اختیار نفرانی قرار بگیرد که کمتر شانس بازی داشته‌اند. امیدوارم با ادامه این روند، در بازی‌های آینده به نتایج خوبی برسیم و در نهایت جزو سه تیم اول باشیم.

بیشتر بخوانید:
معاون حقوقی جدید باشگاه پرسپولیس معرفی شد
نظری جویباری:سلطانی فر ورزش و جوانان مملکت را رها کرده، چسبیده به استقلال و پرسپولیس
حمید مطهری: هر بازیکنی باید افتخار کند پیراهن پرسپولیس را بپوشد
فنایی: هوادار در پرسپولیس کاری به نقل و انتقالات ندارد؛ فقط قهرمانی می‌خواهد

انتهای پیام/