لیگ برتر والیبال ساحلی از ۲۰ فروردین 1400 آغاز می‌شود

مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر والیبال ساحلی، امروز (یکشنبه) با حضور نمایندگان ۱۱ تیم برگزار شد و این مسابقات از ۲۰ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر ساحلی، ساعت 10 صبح امروز (یکشنبه) با حضور میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال، توفیق کابلی سرپرست کمیته والیبال ساحلی، مهدی اسلامی خزانه‌‌دار، نادر انصاری داور بین‌المللی ساحلی و دبیر کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات و نمایندگان تیم‌های شرکت‌کننده، در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

تیم‌های شهرداری کلاچای، منطقه آزاد چابهار، گلساپوش یزد، باشگاه سروقامتان، توپکا، پیکان بندر دیر، دریادلان گناوه، رعد پدافند تهران، موج سواران ساحل نوشهر، ساوانا و وارنا شهر باران در لیگ برتر ساحلی شرکت خواهند کرد.

لیگ برتر والیبال ساحلی به شکل دوره‌ای و نیمه‌متمرکز برگزار خواهد شد و شیوه برگزاری این مسابقات به صورت ترکیبی از لیگ سالنی و انتخابی المپیک و به صورت 2 برد از 3 بازی است.

با توجه به فشردگی لیگ ساحلی و سرمایه‌گذاری تیم‌ها و برای جلوگیری از متضرر شدن تیم‌ها، اجازه استفاده از بازیکن سوم با شرایط خاص به تیم‌ها داده شد که این شرایط در آئین‌نامه مسابقات نیز درج شده است.

برای این دوره از رقابت‌ها جایزه 100 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است که در اختیار باشگاه‌ها قرار خواهد گرفت. بنابراین تیم اول مسابقات مبلغ 40 میلیون، تیم دوم مبلغ 30 میلیون، تیم سوم مبلغ 20 و تیم چهارم مبلغ 10 میلیون تومان دریافت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:
لیگ برتر والیبال| فولادی ها دومین صعود کننده به مرحله نیمه‌نهایی
لیگ برتر والیبال| سپاهان باشکست شهرداری ورامین به مرحله نیمه نهایی صعود کرد
کاپ والیبال اروپا| شکست کریمی و اسفندیار و یاران در نیمه نهایی

انتهای پیام/