رئیس لالیگا: رئال و بارسا نمی‌توانند پول خرید امباپه و هالند را بدهند

خاویر تباس خرید 2 ستاره برتر فوتبال اروپا از سوی رئال و بارسا را در تابستان کنونی غیرممکن خواند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه،پس از درخشش امباپه و هالند در لیگ قهرمانان اروپا، این 2 بازیکن بیش از پیش سوژه رسانه‌ها شدند و اکنون همه به این 2 بازیکن به عنوان ستاره‌های آینده فوتبال نگاه می‌کنند.

همین مسئله باعث شده تا بسیاری از تیم‌های قدرتمند اروپا برای خرید کیلیان امباپه از پاریس و ارلینگ هالند قدم بردارند. بارسلونا و رئال مادرید نیز به دنبال این بازیکنان بوده ولی به نظر نمی‌رسد توان اقتصادی خوبی برای جذب آنها داشته باشند.

طبق گزارش رسانه‌های اسپانیا، رئال مادرید 120 میلیون یورو پول برای تابستان خود کنار گذاشته ولی هم امباپه و هم هالند بیش از این قیمت دارند. تنها گزینه مدنظر این است که بازیکنی وارد معامله شود و رئال مادرید خرید مدنظر خود را به ثبت رساند.

بارسلونا نیز که با مشکلات بزرگ مالی روبه‌رو بوده بعید است بتواند هالند را به نیوکمپ آورد. گرچه برخی از کاندیداهای انتخاباتی از جذب این ستاره نروژی صحبت می‌کنند ولی رئیس لالیگا نیز معتقد است که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

به نقل از مارکا، خاویر تباس اظهار داشت: ما نباید انتظار داشته باشیم که در این تابستان خرید بزرگی در اسپانیا رخ بدهد. جذب امباپه و هالند به نظرم بسیار اتفاق پیچیده‌ای است و تیم‌های ما نمی‌توانند چنین ارقامی که آنها می‌خواهند را بپردازند.

بیشتر بخوانید:
فشار باورنکردنی روی پرز؛ کمپین برای جذب امباپه
رقابت بارسلونا و رئال مادرید برای جذب امباپه

انتهای پیام/