مدیرعامل استقلال:به سختی پنجره را باز کردیم به راحتی بستند

مددی گفت: به سختی پنجره استقلال را باز کردیم اما دوباره به راحتی بسته شد. این بار موضوع بر سر پرونده نیکولای بودوروف است و در هفته‌ آینده بخشی از منابع را برای پرداخت تامین کنیم تا دوباره پنجره‌ها باز شود.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، احمد مددی مدیر عامل باشگاه استقلال تهران گفت: روی بد فوتبال به کادر فنی سابق و فکری نشان داده شد زیرا در فوتبال شیرینی و تلخی در کنار هم است. هیچ اولتیماتومی به فکری در کار نبود. ابتدای مذاکره با مجیدی خیلی سخت شد اما به تفاهم رسیدیم و مدت قرارداد وی ۲ سال و نیمه است. فرهاد مجیدی تاکید داشت تا زمان مناسبی برای آماده کردن تیم داشته باشد زیرا در فروردین مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم و باید در آن رقابت‌ها با انگیزه ظاهر شوند.

وی افزود: مجیدی درخواست کرد تا برای جذب پیروز قربانی با سایپا رایزنی کنیم و مدیر عامل هم جدایی وی را منوط به نظر کمیته فنی و ابراهیم صادقی دانست اما بعد از بحث فنی با فرهاد مجیدی وی تصمیم بر انصراف گرفت. مجیدی عنوان کرد که این تیم بازیکنان خوبی دارد. مجیدی انگیزه لازم برای رساندن تیم به موفقیت‌های لازم را دارد. ما هم همه تلاش‌مان را می‌کنیم که استقلال را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

بیشتر بخوانید:
گزارش تمرین استقلال| معارفه فرهاد مجیدی و کادر فنی جدید در حضور مددی
مددی: با تمام وجود از مجیدی در راه قهرمانی استقلال حمایت می‌کنیم
خلیل زاده: برای انتخاب سرمربی به احمد مددی اختیار کامل داده‌ایم

انتهای پیام/