سرمربی تیم فوتبال بارسلونابه دنبال غلبه بر اتلتیکو مادرید !

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا ابراز امیدواری کرد که رقیب دیرینه کاتالان‌ها در دربی مادرید بتواند بر اتلتیکومادرید غلبه کند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، رونالد کومان سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در نشست خبری پیش از بازی فردا (شنبه) شاگردانش در خانه اوساسونا در هفته بیست‌و‌ششم لالیگا، به حساس‌ترین بازی این هفته از رقابت‌ها میان دو تیم همشهری رئال و اتلتیکومادرید اشاره داشت و ابراز امیدواری کرد که رئال بتواند بر اتلتیکو غلبه کند.

اتلتیکومادرید در حال حاضر با یک بازی کمتر نسبت به بارسلونا، با پنج امتیاز بیشتر نسبت به این تیم صدرنشین جدول رده‌بندی لالیگاست. این در حالی است که رئال مادرید با تعداد بازی برابر با بارسایی‌‌ها تنها به صرف تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم در رده سوم قرار دارد. به همین دلیل کومان امیدوار است که در مصاف یکشنبه شب دو همشهری مادریدی، تیم سفیدپوش بتواند روخی‌بلانکو را ورزشگاه مترو پولیتانو شکست دهد.

کومان با اشاره به دربی مادرید، اهمیت کسب پیروزی مقابل اوساسونا را دو چندان دانست و گفت: این یک بازی مهم است. یکشنبه اتلتیکومادرید مقابل رئال بازی می‌کند و در آن بازی یکی از آنها یا هر دوی آنها امتیاز از دست خواهند داد. هر یک از این دو حالت رخ دهد، به نفع ما نیست، چون این یک تضاد بزرگ است. ما اول از همه باید روی بازی خودمان تمرکز داشته باشیم. باید این بازی را ببریم. در مورد دربی هم بهترین نتیجه برای ما این است که تیم اول جدول ببازد.

بیشتر بخوانید :
سرمربی چلسی رویای هدایت بارسلونا را در سر دارد
سرمربی بارسلونا کم آورد!
رونالد کومان رسما سرمربی بارسلونا شد

انتهای پیام/