آتش بازی شهرداری ارومیه مقابل چشمان داورزنی

شهرداری ارومیه با کسب دومین پیروزی مقابل لبنیات هراز آمل در مرحله نیمه‌نهایی به عنوان نخستین تیم فینالیست لیگ برتر مردان سال 99 معرفی شد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز (یکشنبه) با برگزاری دو دیدار در سالن فدراسیون والیبال پیگیری می‌شود.

در اولین بازی، شاگردان پیمان اکبری در تیم شهرداری ارومیه موفق شدند در یک ماراتن پنج سته، با نتیجه سه بر دو حریف خود لبنیات هراز آمل را شکست دهند و به عنوان نخستین تیم راهی فینال شوند.

تیم شهرداری ارومیه درحالی اولین فینالیست لیگ برتر سال 99 لقب گرفت که این دومین حضور این تیم در فینال لیگ برتر والیبال است. پیش از این سال 93 این تیم موفق شد در فینال لیگ برتر حاضر شود اما در تقابل با پیکان تهران موفق به پیروزی نشد تا به سکوی نایب قهرمانی بسنده کند.

در بازی امروز شاگردان بهروز عطایی در ست‌های اول و چهارم با مشابه نتیجه 25 بر 23 به پیروزی رسیدند اما ست‌های دوم، سوم و پنجم بازی با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 17 و 15 بر 10 به سود شهرداری ارومیه تمام شد تا در نهایت شهرداری ارومیه همانند بازی دور رفت سه بر دو فاتح میدان باشد.

داود نافعی و قادر صادقی به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند. بهروز جعفری و نادر انصاری هم تیم نظارت داوری و فنی بازی را تشکیل دادند. پیش از این کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال محمدحسن خوشدل را به عنوان ناظر فنی این بازی اعلام کرده بود که تغییر کرد.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با حضور در سالن، مسابقه دو تیم لبنیات هراز آمل و شهرداری ارومیه را از نزدیک زیر نظر گرفت.

بیشتربخوانید:
زور سیچوان با حدادی به گوانگژو نرسید
شهرداری گرگان در یک چهارم نهایی لیگ برتر
لیگ والیبال چین| پایان انتظار معروف در چین/ مردان سرزمین اژدها بالاخره دست به توپ می شوند
لیگ برتر والیبال| ناصر شهنازی سرمربی سایپا ماند

انتهای پیام/ ک