مسابقات لیگ جهانی کاراته وان در استانبول برگزار خواهد شد

سجاد گنج زاده از ایران و سایر برترین‌های کاراته سال ۲۰۲۰، در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان در استانبول به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه،طبق اعلام فدراسیون جهانی کاراته اولین مرحله از مسابقات لیگ جهانی کاراته در سال ۲۰۲۱ در استانبول ترکیه با حضور بهترین های کاراته در سال ۲۰۲۰ برگزار میشود تا توانایی های خود را در این مسابقه محک بزنند.

سجاد گنج زاده از قهرمان سنگین وزن جهان از ایران نیز جزو نفرات برتر است که در این مسابقات حضور پیدا کرده است.

سجاد گنج زاده از ایران، ساندرا سانچز از اسپانیا، سراب اوزچلیک از ترکیه، آنجلیکا ترولوجا از اوکراین، ژائو یان ین از چین، ایرنا زارتسکا از آذربایجان، یوکوسا آیومی از ژاپن، ریو کیونا از ژاپن، اسدیلوف دارخان از قزاقستان، استیون داکستا از فرانسه، رافائل آقایف از آذربایجان و اوگار آکتاش از ترکیه گرند وینر هایی هستند که در سال ۲۰۲۰ از سوی فدراسیون جهانی اعلام شده بودند.

هفت کاراته کای برتر در این مرحله از مسابقات لیگ جهانی برای رقابت به روی تاتامی می‌روند تا توانایی‌های‌شان را برای حفظ عنوان خود محک بزنند.

با اعلام فدراسیون جهانی برای تعیین برترین‌های سال ۲۰۲۱ ، نفرات برتر سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ با هم ادغام شدند تا در پایان سال ۲۰۲۱ نفرات برتر در سال ۲۰۲۱ اعلام شود.

بیشتر بخوانید:
آغاز اردوی تیم ملی کاراته از 17 آذر در کیش
سوپر لیگ کاراته در روز یکم بهمن برگزار می‌شود
آغاز تمرینات تیم ملی کاراته + عکس

انتهای پیام/