جولان مشاور مشکوک سعادتمند با همکاری مددی

فردی که در دوران مدیریت احمد سعادتمند در نقش مشاور انواع فعالیت های مشکوک را انجام داد و در فصل نقل و انتقالات جولان می داد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، حالا در دوره مدیریت احمد مددی نقش اول فیلم سینمایی حضور بازیکن پدیده در این تیم را بازی کرده و با افتخار عنوان می کند که در مذاکرات با امین قاسمی نژاد، نماینده باشگاه استقلال بوده است.

مگر غیر از این است که در هیات مدیره باشگاه استقلال موارد مربوط به جذب بازیکنان بر عهده مهدی عبدیان است؟ مگر غیر از این است که همین اعضای هیات مدیره به خاطر سوء مدیریت سعادتمند وی را از کار برکنار کردند، پس چطور می شود فردی که نقش مشاور مدیر پیشین استقلال را داشته و این باشگاه را با کوهی از مشکلات مواجه کرده دوباره سر و کله اش در این باشگاه پیدا شده و با افتخار عنوان می کند نماینده استقلال است؟

عجیب تر اینجاست که روز گذشته همین افراد که هیچ مدرکی مبنی بر مجوز نقل و انتقالاتی رسمی در فوتبال ایران را ندارند در مقابل خبرنگاران مدعی می شوند که برای خوردن چای به باشگاه استقلال رفته اند. آیا باشگاهی با 30 میلیون هوادار جای چای خوردن افراد بدون مجوز در نقل و انتقالات است؟ در این گونه موارد وزارت ورزش چه نقشی دارد؟ حراست وزارت ورزش و کمیته اخلاق فدراسیون چه نقشی دارند؟

این که یک فرد معلوم الحال به خاطر ضعف مدیریتی در باشگاه استقلال، بازیکنی که مد نظر کادر فنی است را به باشگاه آورده، چیزی جز ناتوانی مدیران این باشگاه نیست و نشان می دهد مدیران این باشگاه حتی در امور مذاکره با بازیکن موارد ابتدایی را رعایت نمی کنند. مدیرانی که ادعای شفاف سازی، پاکسازی و مردمداری می کنند و حتی برای پوشاندن ضعفهای خود دست به کمک های مردمی دراز می کنند، حالا باید پاسخگو باشند که در این باشگاه چه می گذرد ؟

به نظر می رسد تا زمانی که مسئولان ذیربط به اینگونه مسائل در باشگاه استقلال ورود نکنند تعویض های پی در پی مربیان و حضور کسی مثل فرهاد مجیدی که اتفاقا از مشاوره های همین افراد چسبیده به مدیریت قبلی مجبور به استعفا شد نه تنها فایده ای ندارد بلکه این روند تنزل در آینده هم ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
استقلال با 7 غایب به مصاف ماشین‌سازی می‌رود
گزارش تمرین استقلال| ادامه غیبت سه بازیکن و حضور مشاور هیئت مدیره
جدایی باقری از استقلال قطعی شد

انتهای پیام/