تغییر قطعی در ترکیب پرسپولیس پیش از لیگ آسیا

کادر فنی پرسپولیس تصمیم به ایجاد تغییر در ترکیب این تیم برای بازی با نساجی مازندران در هفته بیستم لیگ برتر فصل جاری دارد. تیم پرسپولیس پنجشنبه هفته جاری بیستمین بازی فصل جاری خود را مقابل نساجی مازندران در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، سرخپوشان در آخرین بازی خود قبل از حضور در لیگ قهرمانان آسیا دنبال کسب یازدهمین پیروزی هستند تا ضمن حفظ جایگاه خود در بالای جدول با روحیه‌ای مضاعف برای سفر به هند و برگزاری بازی‌های متمرکز گروه E بروند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که در دو بازی اخیر این تیم در لیگ برتر ترکیب‌های متفاوتی را وارد میدان کرده بود قصد دارد در بازی با نساجی نیز چینش یازده بازیکن اصلی خود را تغییر دهد. احمد نورالهی و وحید امیری به ترکیب سرخ‌ها باز می‌گردند و احتمال حضور سیامک نعمتی در دفاع راست نیز وجود دارد تا جای مهدی شیری را گرفته و برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا نیز آماده شود.

همچنین عیسی آل کثیر که با پشت سر گذاشتن دوران محرومیت خود با هم تیمی‌هایش تمرین می‌کند همچنان نیمکت نشین است تا به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شود. تیم پرسپولیس ساعت 18:50 پنجشنبه هفته جاری میزبان نساجی مازندران است.

بیشتر بخوانید :
پرسپولیس – نساجی مثل دیدار رفت تحت فشار کرونا
سیدجلال: شماره ۴ تیم ملی مبارک شجاع خلیل‌زاده باشد/ پرسپولیس ۱۱ رقیب در لیگ…
سایت هندی: شکست دادن پرسپولیس غیر ممکن است

انتهای پیام /