انتصاب عجیب بعدی عزیزی خادم در راه است؛ یک محروم کمیته اخلاق!

علی خطیر که در ماجرای شکایت تراکتور به کمیته اخلاق برسر تبانی برخی عناصر داخلی با وکیل خارجی در پرونده های شکایت فیفا ، با حکم این مرجع قضایی فوتبال تعلیق و محروم شده بود ، حالا بعداز ناکامی در رسیدن به صندلی دبیرکلی، زمینه رسیدن به معاونت دبیرکل را فراهم می‌کند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، یکی از موانع صدور حکم برای خطیر، اتهامی بود که پرسپولیسی ها در پرونده شکایت النصر عربستان از این باشگاه به معاون سابق استقلال وارد کردند و او را به کمک به اردوی سعودی متهم ساختند.

خطیر که در دوره حضور در استقلال هم کم حاشیه نداشت و با چند عضو هیات مدیره به اختلاف جدی خورده بود، در دوره تاج هم در پست خارج از چارت معاون دبیرکل وارد فدراسیون شد اما پس از درگیری لفظی شدید با دستیار کارلوس کی‌روش از فدراسیون رفتنی شد.

اما نکته اساسی حکم محرومیت علی خطیر است که هنوز خبری مبنی بر بخشش وی یا پایان محرومیت او منتشر نشده و معلوم نیست که آیا اینبار هم استیناف قصد لغو محکومیت یکی از محرومان کمیته اخلاق را دارد یا اینکه تاکتیک دیگری پیش رو است.

گفته می‌شود رئیس فدراسیون فوتبال می‌خواهد در چارت فدراسیون دو معاون برای دبیرکل قرار دهد که یکی معاون اجرایی و دیگری معاون ورزشی نام بگیرند. زمزمه ها حاکی است که خطیر احتمالا معاون اجرایی قنبرزاده خواهد شد تا در امور مدیریتی سهم جدیدی از فوتبال کشور داشته باشد.

بیشتر بخوانید:
آقایعزیزی خادم / خورشیدی با چه رزومه‌ای سرپرست تیم ملی شده؟!
اولیایی: عزیزی خادم بداند فوتبال را نمی توان یک نفره اداره کرد

انتهای پیام /