بازهم قرارداد کارگزار پرسپولیس جنجال آفرین شد

انتشار یک پست نامتعارف و تشبیه حضور پرسپولیس به لشگرکشی در هند، ناراحتی هایی را برای هندی ها به وجود آورده است.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، درحالی که در این چند روز هم اعضای کاروان پرسپولیس مدام از میزبانی هندی ها گلایه مند هستند، در آن سو هم میزبان بابت پست اینستاگرامی سرخپوشان گذشت نکرده و به ای اف سی شکایت کرده است؛ موضوعی که شاید برای پرسپولیس جرایم سنگینی داشته باشد.

پیشتر در دوره مدیریت محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل وقت پرسپولیس که این قرارداد را با کارگزار امضا کرد، مباحث رسانه ای دردسرهایی را ایجاد کرده بود. در همان ایام مدیر وقت روابط عمومی به دلیل اینکه اعضای رسانه ای آتیه داده پرداز بدون هماهنگی اقدام به انتشار مطالب می کردند و مانع از حضور آنها در توییتر، سایت و اینستاگرام و اپلیکیشن می شدند، گلایه هایی داشت و در نهایت هم این اختلاف نظرها باعث جدایی او شد. بعد از این دوره هم این مشکلات بر جای خود باقی ماند.

با حضور جعفر سمیعی در پرسپولیس روند مسائل رسانه ای تغییراتی کرد و وی که متوجه اشکالات قرارداد با کارگزار شده بود، حتی تا فسخ هم پیش رفت اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. به نظر می رسد در مباحث در اختیار گرفتن رسانه های باشگاه همچنان با شرکت آتیه داده پرداز دچار مشکل باشد و هنوز نتوانسته حق عرفی باشگاه را پس بگیرد.

اکنون به نظر می رسد بیش از پیش مشخص شد که چرا به این قرارداد این همه ایراد گرفته می شد و در روزی که رسانه ها انتقاد می کردند که چرا باید اسپانسر همه چیز را در اختیار داشته باشد، برای چنین روزهایی بود. تا زمانی که قرارداد پرسپولیس با آتیه داده برقرار باشد، این باشگاه حتی در مباحث رسانه ای هم از خودش چیزی برای عرضه اندام ندارد.

بیشتر بخوانید:
الریان با ذخیره‌ها مقابل پرسپولیس بازی می‌کند
ادعای عجیب رسانه قطری: تست کرونای 2 بازیکن پرسپولیس مثبت شد؟
متن شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس به خاطر پُست جنجال‌آفرین

انتهای پیام /