لورن بلان : پرسپولیس تیم بزرگ و قدرتمندی است

فشارها بر روی تیم الریان نیست بلکه این فشارها بر روی پرسپولیس و الوحده است.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، لورن بلان سرمربی تیم فوتبال الریان قطر گفت: فشارها بر روی تیم الریان نیست بلکه این فشارها بر روی پرسپولیس و الوحده است. من این را در اولین کنفرانس مطبوعاتی گفتم، زیرا آنها دو کاندیدای صعود به مرحله بعدی هستند. پرسپولیس فصل گذشته به دیدار فینال رسید و تیم خوب و قدرتمندی است. من فکر می کنم تیم من برای این تقابل مهم آماده شده است و امیدوارم که تیم در این دیدار گلزنی کند. من 20 دقیقه از بازی پرسپولیس و الوحده را تماشا کردم. نتایج اینگونه بود که پرسپولیس موفق به کسب پیروزی شد و الریان به نتیجه تساوی رسید.

وی افزود: در بازی نخست هوا مناسب نبود و البته این مسئله فقط برای الریان نبود بلکه برای کل تیم هاست، البته ما به دنبال کسب پیروزی هستیم، اما رقبای ما نیز همزمان به دنبال باخت نیستند، بنابراین ما باید نتیجه مسابقه را بپذیریم و باید در دیدار بعدی مقابل تیم پرسپولیس به دنبال پیروزی باشیم .مسابقات هنوز در مراحل ابتدایی است و همه تیم ها به دنبال امتیاز هستند و من فکر می کنم که بازی دوم به دلیل نیاز ما به کسب امتیاز مورد توجه قرار خواهد گرفت. پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد و آنها مربی خوبی دارند، اما ما بدون توجه به حریف همیشه به دنبال یک پیروزی هستیم و باید با کارآیی و قدرت بیشتری بازی کنید، مخصوصاً در جنبه های تهاجمی و محوطه جریمه حریف. ما در آخرین بازی در دفاع قدرتمند بودیم و در بازی بعدی باید در حمله قویتر باشیم.

بلان در پایان گفت: تیم ما به دنبال پیروزی است همانطور که پرسپولیس می خواهد برابر الریان پیروز شود. امیدوارم که بازیکنان الریان در بازی فردا موقعیت های گلزنی را ایجاد کنند و برنده بازی شوند.

بیشتر بخوانید:
بلان:بازی با پرسپولیس به الریان انگیزه زیادی می دهد

انتهای پیام /