طلسم شیاطین سرخ صدای آدیداس را در آورد

قهرمان نشدن منچستریونایتد با لباس آدیداس باعث شده این شرکت معروف آلمانی از عملکرد باشگاه مطرح انگلیسی ناراضی باشد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، باشگاه منچستریونایتد با کمپانی آدیداس قراردادی ۱۰ ساله دارد بابت هر فصل پوشیدن پیراهن‌های این کمپانی رقمی گزاف (به طور مثال در سال ۲۰۱۸ مبلغ ۷۹ میلیون پوند) دریافت می‌کند اما عملکرد این تیم چندان رضایت‌بخش نبوده و منچستری که ۱۳ بار قهرمانی لیگ برتر را به دست آورده هنوز نتوانسته با پیراهن‌های آدیداس قهرمان لیگ شود.

به همین دلیل نشریه «دیلی‌میل» نوشته فروش لباس منچستریونایتد بابت عدم کسب جام کاهش پیدا کرده و مقامات کمپانی آدیداس از این اتفاق ناراحت هستند. کاهش فروش پیراهن منچستریونایتد با افزایش فروش لیورپول که با کمپانی نایکی همکاری می‌کند توام شده. لیورپولی‌ها توانسته‌اند در چند فصل اخیرهم قهرمان لیگ قهرمانان شوند و هم لیگ برتر را به خانه ببرند. یونایتد سال گذشته از آدیداس ۷۷٫۸ میلیون دریافت کرد و البسه اش ۱۰۰ هزار بار کمتر از قبل به فروش رفت. در سمت مقابل اما لیورپول ۴۰۰ هزار پیراهن بیشتر فروخت.

همچنین آدیداس بابت اینکه مقامات منچستریونایتد آن‌ها را در جریان سوپرلیگ نگذاشته‌اند ناراضی هستند و تمام این مسائل در کنار هم باعث ناراحتی آن‌ها از باشگاه  شده است

بیشتر بخوانید :
قرارداد ستاره منچستر یونایتد تمدید شد
نتیجه و خلاصه بازی تیم های فوتبال منچستر یونایتد – گرانادا+ فیلم
نتیجه و خلاصه بازی تیم های فوتبال لستر سیتی – منچستر یونایتد

انتهای پیام/