پیشنهاد وسوسه انگیز قطری ها برای ستاره پرسپولیس!

باشگاه پرسپولیس در حالی به دنبال تمدید قرارداد احمد نوراللهی است که این بازیکن با پیشنهادی بالا از یک تیم قطری مواجه شده است.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، یکی از اهداف مهم باشگاه پرسپولیس در بحث تمدید قراردادهای بازیکنان این تیم، مذاکره و جلب رضایت احمد نوراللهی هافبک تاثیرگذار سرخپوشان است.

هافبک پرسپولیس در یکی، دو ماه گذشته با وجود اصرار باشگاه به مذاکره، هنوز به صورت مستقیم صحبتی با مدیران باشگاه پرسپولیس نداشته است.

تشنیم مدعی شده که شنیده می‌شود نوراللهی پیشنهادی حدود ۴۰ میلیارد تومانی از یک باشگاه قطری دارد و این موضوع را به اطلاع مدیران باشگاه پرسپولیس رسانده است. موضوعی که چندی پیش ابراهیم شکوری نیز در نشست خبری خود به آن اشاره کرد و گفت: «برخی از بازیکنان ما پیشنهاد ۴۰ – ۵۰ میلیاردی دارند که کار تمدید قراردادها را سخت می‌کند.»

با وجود پیشنهاد بالای تیم قطری اما گفته می‌شود نوراللهی علاقه‌مند به تمدید قرارداد با پرسپولیس است و به طور غیر مستقیم و از طریق یک مدیر برنامه پیشنهادی سه تا چهار برابر قرارداد قبلی‌اش داده که با مخالفت اولیه مدیران پرسپولیس مواجه شده است.

 پرسپولیسی‌ها معتقدند در صورت افزایش چشمگیر قرارداد یک بازیکن، همدلی و یکدلی این تیم از بین خواهد رفت و کار برای تمدید قرارداد و جذب سایر بازیکنان سخت خواهد شد. با این وجود باشگاه پرسپولیس قصد دارد یکی از بالاترین پیشنهادات خود را به نوراللهی برای تمدید قرارداد ارائه دهد.

مدیران پرسپولیس که تاکنون مذاکره مستقیمی با نوراللهی نداشته‌اند، تصمیم دارند بحث تمدید قرارداد را بعد از دربی روز جمعه دنبال کرده و امیدوارند رضایت هافبک سرخپوشان را برای تمدید قرارداد جلب کنند.

بیشتر بخوانید :
باشگاه پرسپولیس رقم پیشنهادی را بپذیرد، احمد نوراللهی ماندنی است
زوج کمال کامیابی نیا – احمد نوراللهی مقابل ذوب آهن
احمد نوراللهی و سیامک نعمتی در آستانه محرومیت

انتهای پیام/