مجیدی و گل‌محمدی طلسم را می‌شکنند؟

یحیی گل‌محمدی، چهار دربی را تجربه کرده که در هیچکدام از آنها پیروز نشده است. آماری که درباره سرمربی استقلال هم صدق می‌کند و فرهاد مجیدی تا امروز به عنوان سرمربی استقلال پیروز دربی( در وقت قانونی) نشده است.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، مجیدی که به عنوان بازیکن خاطرات خوبی از دربی دارد، تا امروز دو بار هدایت استقلال را در این بازی بسیار حساس به عهده داشته که در هیچ کدام از آنها نتوانسته در وقت قانونی پیروز شود.

اولین دربی مجیدی در مقام سرمربی، دیدار برگشت دو تیم در فصل گذشته است. دیداری که 17 بهمن سال 98 برگزار شد و در شرایطی که استقلال تا دقیقه 89 از حریفش پیش بود، بشار رسن به داد یحیی و پرسپولیس رسید تا آن دربی با نتیجه تساوی 2-2 به پایان برسد.

مجیدی در دیدار نیمه نهایی فصل گذشته جام حذفی هم دربی را تجربه کرد و این بار تیم او در لحظات آخر از شکست مقابل رقیب سنتی فرار کرد. در این بازی که 5 شهریور سال قبل برگزار شد، بازی تا دقیقه 88 با نتیجه تساوی 1-1 در حال پیگیری بود که علی علیپور گل دوم پرسپولیس را زد اما در شرایطی که پرسپولیسی‌ها منتظر سوت پایان بازی بودند، گل دقیقه 94 محمد دانشگر، مجیدی و استقلال را نجات داد تا بازی به وقت اضافه و ضربات پنالتی کشیده شد و استقلال در ضربات پنالتی حریفش را شکست داد.

حالا باید دید در دربی جمعه شب یحیی و فرهاد می‌توانند طلسم پیروز نشدن در دربی به عنوان سرمربی را بشکنند یا باز هم شاهد یک تساوی دیگر خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:
آغاز ماموریت تمدید قرارداد ۱۰ بازیکن استقلال پس از دربی
آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس پیش از دربی
نیکبخت: قلباً دوست دارم استقلال برنده دربی باشد اما پرسپولیسی هم بوده‌ام

انتهای پیام /