آخرین وضعیت تمدید قراداد بازیکنان پرسپولیس

شنیده‌ها از اطراف باشگاه حاکی از آن است که به احتمال فراوان به غیر از کنعانی‌زادگان، قرارداد سایر بازیکنان با پرسپولیس تمدید می‌شود.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، امید عالیشاه، کامیابی‌نیا، وحید امیری، حامد شیری، احمد نوراللهی و محمدحسین کنعانی‌زادگان، ۶ بازیکنی هستند که در پایان فصل قراردادشان با پرسپولیس تمام می‌شود. از همین رو باشگاه پرسپولیس از مدت‌ها پیش برای تمدید قرارداد با این بازیکنان وارد عمل شده است، اما فعلاً قرارداد هیچکدام به صورت رسمی تمدید نشده.

شنیده‌ها از اطراف باشگاه حاکی از آن است که به احتمال فراوان به غیر از کنعانی‌زادگان، قرارداد سایر بازیکنان با پرسپولیس تمدید می‌شود، اما با این وجود فعلاً چیزی بصورت کاملا رسمی ثبت نشده است. این بازیکنان به باشگاه اعلام کرده‌اند که برای تمدید قرارداد مشکلی ندارد، اما بعد از اتمام لیگ در این خصوص جلسه می‌گذارند و صحبت می‌کنند.

این مسئله نشان می‌دهد که بازیکنان این تیم می‌خواهد ببیند که فرای فصل جدید، سایر بازیکنان چقدر پول می‌گیرند یا بازیکنان جدیدِ احتمالی با چه مبالغی پرسپولیسی می‌شوند تا بعد از آن درخواست خود را از باشگاه پرسپولیس برای تمدید اعلام کنند.

بیشتر بخوانید:
توضیحات شکوری درمورد زمان و شرایط تست تیم‌های پایه پرسپولیس
داداش‌ زاده: فدراسیون و دولت کمک کنند پرسپولیس پولش را از AFC بگیرد
پخش زنده بازی تیم های ذوب آهن و پرسپولیس امروز دوشنبه ۳ خرداد
کرمانی مقدم: قهرمانی برای پرسپولیس در حذفی و لیگ دور از دسترس نیست
غایب احتمالی ذوب آهن مقابل پرسپولیس کیست؟

انتهای پیام/