حضور با ترکیب اصلی یا فرصت به نیمکت نشینان برای رویارویی با کامبوج

با این اوصاف احتمالاً تیم ملی با ترکیب متفاوتی مقابل کامبوج ظاهر خواهد شد. یکی از اهداف کادرفنی تیم ملی مقابل کامبوج می‌تواند برد پر گُل برابر حریف باشد؛

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، از آنجا که آخرین دیدار ایران در روز ۲۵ خرداد مقابل عراق خواهد بود و از سوی دیگر با توجه به حساسیت این مسابقه و خاص بودن شرایط جوی بحرین، بعید است که اسکوچیچ با تمام بازیکنان اصلی‌اش به میدان برود. از سوی دیگر ترکیب ایران غنی از بازیکنان با استعداد و ستاره است.

با این اوصاف احتمالاً تیم ملی با ترکیب متفاوتی مقابل کامبوج ظاهر خواهد شد. یکی از اهداف کادرفنی تیم ملی مقابل کامبوج می‌تواند برد پر گُل برابر حریف باشد؛ برد پرگلی که از نظر روحی می‌تواند تاثیر زیادی برای دیدار مقابل عراق هم داشته باشد و از سوی دیگر بازیکنان نیمکت‌نشین باانگیزه نیز یکی از بهترین راه‌های اجرای این نقشه هستند.

مهدی قایدی، کاوه رضایی، کریم انصاری‌فرد، مجید حسینی، علیرضا جهانبخش، سعید عزت‌اللهی و حتی امیرعابدزاده که در دو دیدار گذشته کمتر فرصت بازی پیدا کرده‌اند، می‌توانند برای حضور در میدان شانس داشته باشند. البته شانس امیرعابدزاده به نسبت سایر گزینه‌ها شاید کمی کمتر باشد، اما بدون شانس نیست.

بیشتر بخوانید:
تیم ملی فوتبال ایران محکوم به برد عراق
ترکیب تیم ملی فوتبال ایران مقابل بحرین در مقدماتی جام جهانی
اقدامات ضدایرانی بحرین تمامی ندارد؛ دردسر بزرگ برای تیم ملی فوتبال ایران

انتهای پیام /