تعجب مدیران پرسپولیس از صحبت‌های نورالهی

مسئولان باشگاه پرسپولیس حتی به این دعوت ها هم بسنده نکرده و از طریق رسانه ها و حتی فضای مجازی نیز خواهان حضور بازیکنان در محل باشگاه شده اند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، احمد نورالهی هافبک ملی پوش پرسپولیس در پایان بازی پرسپولیس و تراکتور در سوپر جام که منجر به قهرمانی سرخ پوشان شد در گفتگویی با خبرنگاران و در پاسخ به سوالی در مورد تمدید قراردادش همه چیز را به مدیران پرسپولیس مرتبط دانست و گفت بروید از مدیران باشگاه بپرسید.

نورالهی در حالی این ادعا را مطرح کرد که هفته هاست باشگاه پرسپولیس به طرق مختلف چه به صورت شفاهی و چه به صورت کتبی از بازیکنان تمدیدی درخواست کرده تا در باشگاه حاضر شده و برای تمدید قرارداد در فصل آینده مذاکره کنند. مسئولان باشگاه پرسپولیس حتی به این دعوت ها هم بسنده نکرده و از طریق رسانه ها و حتی فضای مجازی نیز خواهان حضور بازیکنان در محل باشگاه شده اند.

اما جالب اینجاست که بازیکنان نه تنها دعوت باشگاه برای تمدید قرارداد را نادیده گرفته اند بلکه نورالهی به عنوان کاپیتان تیم نیز به راحتی از این سوال طفره رفته و مدعی است باشگاه باید در این مورد پاسخگو باشد. پاسخی که باعث شد تا مدیران پرسپولیس خود را برای یک شطرنج تکراری آماده کنند. شطرنجی که چند سالی است در پرسپولیس تکرار می شود.

بیشتر بخوانید:
نوراللهی: دلتنگ هواداران هستیم!
نوراللهی:فرقی نمی‌کند با کدام حریف روبه‌رو شویم؛ فقط باید به جام جهانی صعود کنیم
حمله احمد نوراللهی به رکورد چهار استقلالی

انتهای پیام /