رسانه سعودی: انتخابی جام جهانی متمرکز و در کشور قطر برگزار خواهد شد

یک رسانه سعودی در گزارشی مدعی شد که فیفا در نظر دارد که بازی‌های انتخابی جام جهانی را به صورت متمرکز و در کشور قطر برگزار کند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، پیش از این مشخص شده بود که تیم‌های راه یافته به مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی 2022 باید یک میزبان از گروه خود انتخاب کنند اما این اتفاق هنوز رخ نداده و تا پایان مهلت فیفا 48 ساعت باقی مانده است.

روزنامه الاقتصادیه عربستان نوشت که یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده که یکی از شرط‌های فیفا برای میزبانی این است که تیم مهمان تنها 48 ساعت در قرنطینه باشد اما قوانین کرونایی برخی کشورها به این شکل نیست و هنوز محدودیت وجود دارد. در برخی کشور قوانین به این شکل است که باید همه کسانی که از خارج می‌آیند 14 تا 21 روز قرنطینه شوند.

الاقتصادیه نوشت که با توجه به این اتفاقات این کشورها شاید نتوانند میزبانی مرحله پایانی انتخابی جام جهانی را برعهده گیرند و در این حالت فیفا با تصمیم خود یک کشور ثالث را به عنوان میزبان انتخاب خواهد کرد.

این روزنامه سعودی نوشت که امکان دارد بازی‌ها به صورت متمرکز و به میزبانی یک کشور برگزار شود که به نظر می‌رسد قطر انتخاب فیفا برای مسابقات خواهد بود. البته عربستان نیز آمادگی خود را اعلام کرده تا فیفا او را هم برای میزبانی درنظر گیرد.

تیم ملی کشورمان از 11 شهریور کار خود را در مسابقات انتخابی جام جهانی آغاز خواهد کرد. 

بیشتر بخوانید:
فیفا تغییر عقیده میدهد/ایران بازهم میزبان انتخابی جام جهانی نخواهد بود
ایران بازهم میزبان انتخابی جام جهانی نخواهد بود!
استفاده از البسه آل‌اشپورت تا پایان مسابقات دور نهایی انتخابی جام جهانی در آسیا

انتهای پیام /