قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا برگزار شد/ ایران حریفان خود را شناخت

مراسم قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا امروز با حضور 8 تیم در 2 گروه انجام شد و طی آن، تیم ملی زنان ایران در گروه B با تایلند، کره جنوبی و استرالیا هم‌گروه شد.
به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه
، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مراسم قرعه‌کشی مسابقات قهرمانی زنان آسیا امروز (25 تیرماه) به‌صورت آنلاین برگزار شد. این رقابت‌ها درحالی قرار است از 7 شهریورماه به میزبانی فیلیپین برگزار شود که با توجه به انصراف چین و ژاپن از حضور در این دوره از رقابت‌ها، هم تاریخ برگزاری مسابقات دستخوش تغییر شد و هم با رسیدن تعداد شرکت‌کنندگان به 8 تیم، مقرر شد مسابقات در 2 گروه 4 تیمی برگزار شود.
به این ترتیب طبق قرعه‌کشی انجام شده، تیم ملی والیبال زنان ایران در گروه دوم با تیم‌های تایلند، کره جنوبی و استرالیا هم‌گروه شد.
ملی‌پوشان ایران روز یکشنبه (7 شهریورماه) در اولین تقابل خود در قهرمانی آسیا به مصاف کره جنوبی می‌روند. تایلند و استرالیا دیگر رقبای کشورمان هستند که تیم ملی به ترتیب در تاریخ 8 و 9 شهریور مقابل آن‌ها صف‌آرایی خواهد کرد.
گفتنی است با توجه به انصراف دو تیم از حضور در مسابقات، رقابت‌های قهرمانی زنان آسیا یک روز زودتر و در تاریخ 13 شهریورماه به پایان می‌رسد.

گروه‌بندی مسابقات به شرح زیر است:
گروه A: فیلیپین، قزاقستان، تایپه، ازبکستان
گروه B: تایلند، کره جنوبی، ایران، استرالیا

برنامه بازی‌های ایران:
7 شهریور (29 آگوست) : ایران- کره جنوبی
8 شهریور (30 آگوست): ایران – تایلند
9 شهریور (31 آگوست): ایران – استرالیا

بیشتر بخوانید:
هادی رضایی : رسانه ها از والیبال نشسته انتظار قهرمانی دارند
ترکیب نهایی تیم ملی والیبال/ میرزاجانپور المپیک را از دست داد
خوش‌خبر: امیدوارم ابهام درخصوص پشت‌پرده‌های والیبال روشن شده باشد

انتهای پیام /