حمید مطهری :از شکست‌ها درس می‌گیریم

حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که تیمش در مصاف با ماشین‌سازی در بخش حمله تنوع تاکتیکی داشته است.


به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه،  حمید مطهری پس از پیروزی 5 بر صفر پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: شروع فوق‌العاده‌ای داشتیم و هدف‌مان هم این بود که در شروع کار را قوی استارت بزنیم. سعی کردیم دفاع وسط‌ها را باز کنیم و دفاع کنارها را بالاتر ببریم و یک نیم دایره در وسط زمین درست کنیم. خدا را شکر در بخش حمله تنوع تاکتیکی داشتیم.

وی در ادامه افزود: شما گل‌ها را دیدید. ما هم از روی زمین و هم عمق دفاع حریف و ارسال‌ها به گل رسیدیم. ار راه‌های مختلف گل زدیم و نتیجه خوب گرفتیم. به بچه‌ها خسته نباشید می‌گویم. شما می‌بینید لیگ فرسایشی شده است و تیم اینطور بازی می‌کند. بچه‌ها نهایت تلاش‌شان را در نهایت صداقت می‌کنند. این تیم باید از طرف باشگاه و هواداران حمایت شود تا در ادامه مسیر خودمان را مهیا کنیم. در نهایت به هواداران تبریک می‌گویم و امیدوارم بازی بعد را هم با موفقیت پشت سر بگذاریم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «به نظر شما برتری پُرگل مقابل ماشین‌سازی به خاطر جبران شکست دربی بوده است؟»، تصریح کرد: نمی‌خواستم در مورد دربی حرف بزنم. ما همیشه سعی کردیم از شکست‌ها درس بگیریم. درست است در پنالتی شکست خوردیم. به نظرم واقعاً شکست نقطه مقابل پیروزی نیست،‌ بلکه می‌تواند کمک کند برای رسیدن به پیروزی. ما سعی کردیم خیل زود خودمان را ریکاوری کنیم و آمدیم نتیجه‌ای خوب با تفاضل گلی خوب کسب کردیم. ضمن اینکه به تیم ماشین‌سازی احترام می‌گذاریم. آنها نهایت تلاش‌شان را کردند و بازی خیلی خوبی بود. استارت ما در بازی خوب بود تا با نتیجه‌ای خوب پیروز شویم که این اتفاق هم افتاد.

بیشتر بخوانید :
استقلال و پرسپولیس همچنان در میان ۱۰ باشگاه برتر آسیا
گزارش لحظه به لحظه /ماشین سازی صفر – پرسپولیس ۵
رد اعتراض پرسپولیسی‌ها توسط کمیته استناف؛ گل‌محمدی مقابل ماشین‌سازی غایب است

انتهای پیام/